יש לכם המון חברים ואתם מתים לעשות מזה כסף? מספר אתרים שסיקרנו כאן בשבילכם למטרה הזאת. הזמינו חברים ותרוויחו כסף או נקודות.

האתר Binance הוא פלטפורמת מסחר המאפשר לקנות מטבעות דיגיטליים כמו: ביטקוין או אתריום. כמו כן, ניתן להרוויח כסף מהזמנת חברים אל האתר. 

קרא עוד...

לוגו wolt

רוצים להרוויח כסף ולממש אותו על הזמנת אוכל? Wolt היא אפליקציה שמאפשרת לכם להזמין אוכל ממגוון מסעדות בארץ ובחוץ לארץ. על כל חברים שמזמינים לאפליקציה או חבר שמזמין אתכם אתם מקבלים כסף.

קרא עוד...

להרוויח כסף מעליאקספרסAliExpress (אלי או עלי אקספרס) הוא אתר מכירות סיני בין הגדולים בעולם. עכשיו, אפשר לא רק להוציא כסף באתר, אלא גם להרוויח כסף ולקבל קופונים מעבר למבצעים והמכירות שמתרחשים באופן קבוע.

קרא עוד...

uberlogoבדומה לגט-טקסי, גם החברה אובר (UBER) מחלקת כסף לנסיעות חינם בישראל. מורידים את האפליקציה של אובר, מקלידים את הקופון בקטגוריית מבצעים ומקבלים 30 שקלים חדשים במתנה לנסיעות. ניתן להזמין חברים אל האפליקציה ולהרוויח 30 שקלים חדשים על כל חבר תזמינו.

קרא עוד...

ללמוד שפות ולהרוויח כסףitalki הוא אתר המאפשר לכם לפתח את היכולות שלכם בשפות זרות. מטרת האתר היא לעזור לגולשים לפתח את יכולות ניהול דו-שיח בשפות זרות, על ידי ניהול שיחות עם אנשים שונים ברחבי העולם.

קרא עוד...

gettaxiLogoKesefגט טקסי (GetTaxi) מאפשרים לכם להרוויח עד 1,500 שקלים חדשים בנסיעות על ידי הזמנת חברים לשימוש באפליקציה ובנוסף, לקבל 100 שקלים חדשים באמצעות הזנת קופון.

הקופון לא פעיל!

קרא עוד...

uprightLogoUpright היא חברה ישראלית שפיתחה מכשיר שניתן להדביק על הגב ויתן התראות במידה והמשתמש יושב בצורה לא נכונה במצב הליכה, עמידה או ישיבה. החברה מאפשרת להרוויח מתנות עבור הזמנת חברים לרכישת המכשיר. 

התוכנית הופסקה!

קרא עוד...

פה לאוזן, שהוקמה בשנת 2007, היא חברה המאפשרת לסוכנים (משווקים) להרוויח כסף מתחום הפרסום באינטרנט. בגדול, פה לאוזן עובדת בשיטת לידים (CPL) - מזמינים גולשים לשמוע הצעות בתחומים שונים, הם התעניינו? אתם מקבלים כסף על הפנייתם (ולא דווקא על מכירת מוצר). 

קרא עוד...

moovit

כמעט כולנו מכירים את Moovit כאפליקציית ניווט לתחבורה ציבורית. החברה השיקה שירות חדש בשם Moovit carpool שמשדך בין נהגים לנוסעים ובכך יוצרת מצב של רווח לשני הצדדים. בשיטה זו, ניתן להרוויח כסף כנהגים שמבצעים נסיעה בכל מקרה ליעד מסויים וכנוסעים שימצאו תחליף נוח, מהיר ואולי זול יותר מהתחבורה הציבורית בישראל.

קרא עוד...

אתר Adf.ly הוא אתר קיצורי כתובות המאפשר לכם לקבל כתובות מקוצרות ולהרוויח כסף על מספר כניסות להפניות אלו.

קרא עוד...