יש לכם המון חברים ואתם מתים לעשות מזה כסף? מספר אתרים שסיקרנו כאן בשבילכם למטרה הזאת. הזמינו חברים ותרוויחו כסף או נקודות.

uprightLogoUpright היא חברה ישראלית שפיתחה מכשיר שניתן להדביק על הגב ויתן התראות במידה והמשתמש יושב בצורה לא נכונה במצב הליכה, עמידה או ישיבה. החברה מאפשרת להרוויח מתנות עבור הזמנת חברים לרכישת המכשיר. 

קרא עוד...

ללמוד שפות ולהרוויח כסףitalki הוא אתר המאפשר לכם לפתח את היכולות שלכם בשפות זרות. מטרת האתר היא לעזור לגולשים לפתח את יכולות ניהול דו-שיח בשפות זרות, על ידי ניהול שיחות עם אנשים שונים ברחבי העולם.

קרא עוד...

gettaxiLogoKesefגט טקסי (GetTaxi) מאפשרים לכם להרוויח עד 1,500 שקלים חדשים בנסיעות על ידי הזמנת חברים לשימוש באפליקציה ובנוסף, לקבל 100 שקלים חדשים באמצעות הזנת קופון.

קרא עוד...

uberlogoבדומה לגט-טקסי, גם החברה אובר (UBER) מחלקת כסף לנסיעות חינם בישראל. מורידים את האפליקציה של אובר, מקלידים את הקופון בקטגוריית מבצעים ומקבלים 30 שקלים חדשים במתנה לנסיעות. ניתן להזמין חברים אל האפליקציה ולהרוויח 30 שקלים חדשים על כל חבר תזמינו.

קרא עוד...

פה לאוזן, שהוקמה בשנת 2007, היא חברה המאפשרת לסוכנים (משווקים) להרוויח כסף מתחום הפרסום באינטרנט. בגדול, פה לאוזן עובדת בשיטת לידים (CPL) - מזמינים גולשים לשמוע הצעות בתחומים שונים, הם התעניינו? אתם מקבלים כסף על הפנייתם (ולא דווקא על מכירת מוצר). 

קרא עוד...

moovit

כמעט כולנו מכירים את Moovit כאפליקציית ניווט לתחבורה ציבורית. החברה השיקה שירות חדש בשם Moovit carpool שמשדך בין נהגים לנוסעים ובכך יוצרת מצב של רווח לשני הצדדים. בשיטה זו, ניתן להרוויח כסף כנהגים שמבצעים נסיעה בכל מקרה ליעד מסויים וכנוסעים שימצאו תחליף נוח, מהיר ואולי זול יותר מהתחבורה הציבורית בישראל.

קרא עוד...

אתר Adf.ly הוא אתר קיצורי כתובות המאפשר לכם לקבל כתובות מקוצרות ולהרוויח כסף על מספר כניסות להפניות אלו.

קרא עוד...

חברת Got Friends משלמת כסף על קורות חיים של מועמד שיתקבל לעבודה, בכך תוכלו לעזרו לחברים למצוא עבודה וגם להרוויח כסף! ניתן להרוויח כסף מחברים שנרשמו לאתר דרכם.

קרא עוד...

קליקות היא רשת חברתית שמשלמת כסף על פעילות חברים שהזמנתם ופעילות שלכם באתר.

טרנדימון הוא סטארט-אפ ישראלי המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות שיתוף תכנים עם החברים שלכם ברשתות חברתיות. ככל שאתם יותר פופלריים - תרוויחו יותר!

הגיע הזמן לעשות כסף מהפייסבוק ומהטוויטר!

קרא עוד...