להרוויח כסף מכתיבה מקוונת היא דרך מצוינת להרוויח הכנסה גמישה ובמקביל לרדוף אחרי התשוקה שלכם לכתיבה. ישנן דרכים רבות ושונות להרוויח כסף מכתיבה מקוונת, בהתאם לתחומי העניין והמומחיות שלכם. אחת הדרכים להרוויח כסף מכתיבה מקוונת היא על ידי יצירה ומכירה של מוצרים דיגיטליים משלכם, כגון ספרים אלקטרוניים או קורסים מקוונים. אתם יכולים גם להרוויח כסף על ידי כתיבת מאמרים או פוסטים בבלוג עבור אתרי אינטרנט ופרסומים מקוונים. חלק מהאתרים והפלטפורמות מציעים גם הזדמנויות בתשלום לכותבים, כגון כתיבת ביקורות על מוצרים או יצירת תוכן ממומן. בנוסף, אתם יכולים גם להרוויח כסף מכתיבה מקוונת על ידי הצעת שירותי עריכה והגהה לאחרים. על ידי שימוש בכישורי הכתיבה שלכם כדי ליצור ולמכור מוצרים דיגיטליים, לכתוב עבור אתרי אינטרנט ופרסומים, או להציע שירותי עריכה, אתם יכולים להרוויח הכנסה קבועה מכתיבה מקוונת.

Smarter, בדומה לאתר Ubank, מאפשר לכם להרוויח כסף עבור עבודות אקדמאיות אותם אתם מוכרים. אתר זה מאפשר לסטודנטים להרוויח כסף על עבודות שהכינו ולממן את הלימודים האקדמאיים.

קרא עוד...

סטודנט? כבר עם תואר? בוא לפרסם את העבודות האקדמיות שלך ולהרוויח כסף! Ubank הוא מאגר עבודות אקדמיות המאפשר לכם לפרסם את עבודתכם ולהרוויח תמורה כספית על כך. תוכלו להרוויח 50% מארבע המכירות הראשונות.

קרא עוד...

מנטליקה לוגומנטליקה הוא אתר כתבות ומאמרים חינמי המאפשר לגולשיו להיות שותפים בכתיבת מאמרים ולהרוויח כסף.

קרא עוד...

tapuzבשנת 2007, הודיעה "תפוז" כי תחל לשלם כסף לבלוגרים על-פי מספר צפיות בתוכן הבלוג שלהם. החישוב מתבצע כך שכל 1000 צפיות בבלוג יזכו את בעל הבלוג ב-6 שקלים חדשים.

קרא עוד...

מה הייתם עושים בשביל 20 שקלים? אתר חדש מאפשר לכם למכור או לקנות חפצים או ידע תמורת 20 שקלים.

קרא עוד...

שוונג

שוונג הוא אתר תוכן שמשלם כסף על כתיבת תוכן, ככל שיש לכם יותר צפיות ודירוגים איכותיים תקבלו יותר כסף.

האתר לא פעיל!

קרא עוד...

rich textRich Text הוא אתר בסגנון אתר שוונג, המשלם על כתיבת תכנים. הגולשים מעלים תכנים לאתר, תכנים מתאימים מועלים לאתר והכותבים מקבלים עמלה מהפרסומות המופיעות לצד התכנים.
האתר לא פעיל!

קרא עוד...

 אתר הברכות שנה בשנה מאפשר לכם להרוויח כסף תמורת כתיבת ברכות לאתר. כותבים ברכה מעל 150 מילים ומקבלים 10 שקלים. 
התחרות לא פעילה!

קרא עוד...