להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

moovit

כמעט כולנו מכירים את Moovit כאפליקציית ניווט לתחבורה ציבורית. החברה השיקה שירות חדש בשם Moovit carpool שמשדך בין נהגים לנוסעים ובכך יוצרת מצב של רווח לשני הצדדים. בשיטה זו, ניתן להרוויח כסף כנהגים שמבצעים נסיעה בכל מקרה ליעד מסויים וכנוסעים שימצאו תחליף נוח, מהיר ואולי זול יותר מהתחבורה הציבורית בישראל.

איך זה עובד? 

קיימיות 2 אפליקציות: אפליקציה לנהגים ואפליקציה לנוסעים.

אפליקציית לנהגים - באמצעות האפליקציה לנהגים של Moovit carpool תוכלו לתכנן את הנסיעה שלכם - תכנון מוצא, יעד, שעה, תעריף ועוד. התשלום בין הנוסעים מתבצע באמצעות אפליקציית Moovit carpool והתשלום מועבר בסוף כל חודש דרך חשבון הבנק. 

הורדת האפליקציה והרשמה: לקבלת 50 שקלים חדשים במתנה, לאחר ההרשמה יש להזין את הקופון REFGLXSJ7, את ה-50 שקלים החדשים תקבלו רק לאחר הנסיעה הראשונה שתבצעו ב-moovit.

להורדת האפליקציה וקבלת 50 שקלים חדשים

אפליקציית הנוסעים - תוכלו לבצע נסיעות ממקום למקום בארץ על ידי רישום היעד והמוצא שלכם. תוכלו לדעת האם הנהג אמין על ידי דירוגים שנתנו לו נוסעים אחרים ותוכלו לדרג גם נהגים לאחר הנסיעה. להורדת האפליקציה יש לחפש בחנות האפליקציות את האפליקציה Moovit (ולא Moovit carpool שמיועדת לנהגים בלבד).

הזמנת חברים 

בנוסף, ניתן להזמין חברים דרך אפליקציית הנוסעים (Moovit). על כל חבר שתזמינו אל אפליקציית הנהגים Moovit carpool וחבר זה יבצע את הנסיעה הראשונה שלו, תקבלו 50 שקלים חדשים וגם החבר יקבל 50 שקלים חדשים.