להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

uprightLogoUpright היא חברה ישראלית שפיתחה מכשיר שניתן להדביק על הגב ויתן התראות במידה והמשתמש יושב בצורה לא נכונה במצב הליכה, עמידה או ישיבה. החברה מאפשרת להרוויח מתנות עבור הזמנת חברים לרכישת המכשיר. 

התוכנית הופסקה!

פעמים רבות אנשים משתמשים בחגורות גב בשביל לשבת בצורה נכונה מול מחשב, אך שימוש במוצרים אלו יכולים לגרום להשפעות שליליות אחרות. חברת Upright מאפשרת להדביק מכשיר על הגב העליון או התחתון ולקבל התראות במהלך היום במידה ואתה יושבים בצורה לא מומלצת. אל המכשיר מצורפים מדבקות שכל מדבקה מחזיקה בין 5-10 ימים של שימוש. באפליקציה שמחוברת למכשיר ניתן לעקוב על ההתקדמות, על האימונים עם המכשיר וכמות הפעמים שישבתם בצורה לא נכונה.

אז איך מרוויחים כסף?

החברה מאפשרת להזמין חברים לרכישת המוצר ולקבל במתנה מדבקות לגב לאחר רכישת חבר. החברים שתזמינו יקבלו הנחה של 10% לרכישת המכשיר.

איך המכשיר?

קצת קשה להתרגל בהתחלה למיקום המכשיר על הגב העליון אך לאחר מספר נסיונות המכשיר מזהה בצורה די טובה את מצב הגב ויודע לתת התראות ברגעים הנכונים. לא הכי ברור היכן במדויק נדרש לשים את המכשיר בגב העליון ושמנו לב שההתראות מתקבלות בצורה שונה כאשר ממקמים במקומות שונים על הגב. המכשיר הגיע אלינו בתוך 48 שעות מההזמנה.