יש לכם המון חברים ואתם מתים לעשות מזה כסף? מספר אתרים שסיקרנו כאן בשבילכם למטרה הזאת. הזמינו חברים ותרוויחו כסף או נקודות.

חברת Got Friends משלמת כסף על קורות חיים של מועמד שיתקבל לעבודה, בכך תוכלו לעזרו לחברים למצוא עבודה וגם להרוויח כסף! ניתן להרוויח כסף מחברים שנרשמו לאתר דרכם.

קרא עוד...

קליקות היא רשת חברתית שמשלמת כסף על פעילות חברים שהזמנתם ופעילות שלכם באתר.

טרנדימון הוא סטארט-אפ ישראלי המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות שיתוף תכנים עם החברים שלכם ברשתות חברתיות. ככל שאתם יותר פופלריים - תרוויחו יותר!

הגיע הזמן לעשות כסף מהפייסבוק ומהטוויטר!

קרא עוד...

לוגו ריפליןאז מה היא ריפלין (Rippln) שכולם מדברים עליה? במאמר זה נבדוק מהי התנועה המכונה ריפלין, האם היא אמיתית ולבסוף נחלק גם הזמנות לרציניים בלבד.

קרא עוד...

peoplestring  PeopleString היא רשת חברתית בחינם, כמו פייסבוק, שמשלמת כסף לחברים בה. הרשת החברתית PeopleString מחלקת 70% מרווחיה! 
האתר לא פעיל!

קרא עוד...

אתר "מכונת השקלים החמה" משלם 1 ש"ח על כל חבר שאתם מזמינים להרשם דרכם ועוד 0.5 ש"ח עד 6 דורות! 20 ש"ח בונוס בהרשמה.
האתר לא פעיל!

קרא עוד...

תמיד רציתם להרוויח כסף מלהזמין חברים? לצפות בסרטונים? הגיע הזמן! תוכנית השגרירים של פליקס מאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות הזמנת חברים!

האתר לא פעיל!

קרא עוד...

אתר המכבסה החברתית מאפשר לכם לקדם דפים חברתיים שונים כגון: דף הפייסבוק, דף הטוויטר, סרטוני היוטיוב שלכם ועוד... באמצעות מטבעות שתרוויחו באתר תוכלו לקבל פופולריות בדפים החברתיים שלכם.

האתר לא פעיל!

קרא עוד...