להרוויח כסף מהדירה

הרשמו חינם ל-Airbnb וקבלו 140 שקלים חדשים!

האתר Binance הוא פלטפורמת מסחר המאפשר לקנות מטבעות דיגיטליים כמו: ביטקוין או אתריום. כמו כן, ניתן להרוויח כסף מהזמנת חברים אל האתר. 

כל החברים שלכם כבר משקיעים בקריפטו ורק אתם לא הבנתם איך עושים את זה? השקעה במטבעות קריפטו (ביטקוין או אתריום ובאנגלית: Bitcoin and Ethereum) הם דבר פופלארי בתקופה האחרונה, רוצים לדעת איך מתחילים? איך עושים את זה בלי ליפול לידיים של האקרים? איך זה נראה? אם אתם רוצים להרוויח תשואה גבוהה בקריפטו, אנו ממליצים לכם השקעה לטווח הרחוק באמצעות רכישה באתר Binance.

הצטרפו בחינם אל Binance!

פלטפורמה נהדרת להיכנס למטבעות קריפטו היא Binance. היא לא קלה לשימוש כמו חלק מהפלטפורמות המובילות אך יש לחברה את אחת מפלטפורמות המסחר החזקות ביותר שיש. יש להם אפליקציה ניידת ראויה. באתר ניתן לקנות מטבעות דרך כרטיס אשראי בינלאומי (רוב הכרטיסים הישראלים תומכים) ואז להשתמש בארנק שלהם בכדי לאחסן את המטבע. ממליצים מאוד לאבטח בצורה טובה את החשבון על ידי כל האופציות המוצעות.

ניתן לשנות שפה לעברית - ניתן לשנות את השפה על ידי לחיצה על English בצד ימין למעלה ואז בחירת השפה העברית.

מה זה BNB? חברת Binance יצרה מטבע משלה בשם BNB כדי לשלם על סחורות ושירותים, להשלים עסקאות ולמכור מטבעות יחודיים.

עמלות - ראשית, ההרשמה לאתר היא לגמרי בחינם. כאשר אתם רוכשים מטבע, אתר Binance גובה עמלה (יחסית נמוכה לאלטרניטיבות) על כל עסקה כתלות בסוג המטבע. מכיוון ש-BNB הוא מטבע קריפטו של החברה, העמלות עליו נמוכות יותר.

איך בוחרים מטבע להשקעה? אנחנו ממליצים לבדוק סטטיסטיקות באתר TokenInsight בכדי לדעת באיזה מטבעות להשקיע. באתר זה, ניתן למיין את המטבעות על פי הדירוג הדינמי של כל מטבע באתר. חשוב לציין כי לא ניתן לרכוש את כל המטבעות באתר Binance וצריך לבדוק מה הם מאפשרים לקנות ומה לא. חלק מהמטבעות ניתנים להמרה על ידי מטבע BNB. לאחר שיש ברשותכם מטבע BNB, לוחצים על Wallet (ארנק) ואז Overview (סקירה כללית) ואז Fiat and Spot (פיאט וספוט) ואז Covert (המרה).

אימות פרטים אישיים - בכדי להשקיע סכומים גדולים, נדרש לאמת את הזהות שלכם על ידי תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה.

בהצלחה!