בעלי אתרים? בעלי בלוג? מספר תוכניות שותפים שיאפשרו לכם להרוויח כסף על ידי פרסום קמפיינים. באתרים אלה תוכלו להרוויח לפי הקלקה, הפנייה או מכירה - כל אתר לפי הכללים שלו והחישובים שלו.

clickonClickOn  היא תוכנית שותפים המאפשרת להציג פרסומות באתרי אינטרנט, רשימות תפוצה, מנועי חיפוש, בלוגים וכדומה ועל כך להרוויח כסף. את הפרסומות בעל האתר בוחר מתוך רשימת הקפמיינים שבאתר.

קרא עוד...

חברת Wesell היא תוכנית שותפים המאפשרת לבעלי אתרים להציב פרסומות ובאמצעותם להרוויח כסף מקליקים, הפניות ומכירות. 

קרא עוד...

TrustMedia היא תוכנית שותפים חדשה המאפשרת לבעלי אתרים להרוויח כסף באמצעות הצבת קמפיינים של פרסומות באתרם ולהרוויח כסף בשיטת CPL ו-CPAהאתר לא פעיל!

קרא עוד...

סקינדו

סקינדו היא תוכנית שותפים אשר התחילה את פעילותה בשנת 2006, סקינדו מאפשר לבעלי אתרים להציב ולסנן פרסומות על פי תאימות לקהל היעד באתרך ומאפשרת לבחור לפי איזה שיטה תרצו להרוויח כסף.

קרא עוד...

cpmfun לוגוCPM Fun, היא תוכנית שותפים חדשה שמשלמת כסף עבור צפיות, איך זה בידיוק עובד? האם זה משתלם? מה התגובות בעולם? בואו נלמד כיצד להרוויח מ-CPM Fun, מה ההיתרונות ומה החסרונות שלהם.

קרא עוד...

תוכנית שותפים חדשה המאפשרת למשתמשים להרוויח עמלות נוספות על צירוף חברים למערכת.

האתר לא פעיל!

קרא עוד...

payperleadב-Pay Per Lead תוכלו להציב פרסומות תוכן ולהרוויח כסף על כל ליד (הפניה).

קרא עוד...

בלו הוסט היא חברת איחסון אשר מאפשרת לכל אחד לשווק את החברה, על כל משתמש שקונה איחסון דרך הפנייה שלכם אתם מרוויחים 65$.

קרא עוד...

Smowtion Media היא חברה שזכתה לכינוי "המתחרה" של גוגל אדסנס, החברה משלמת כסף לבעלי אתרים עבור 1000 צפיות ובעבור קליקים. כולל פרסומות בעברית.

האתר לא פעיל!

קרא עוד...

רשת פרסום נוספת אותה רצינו לבדוק היא IMedia.

האתר לא פעיל!

קרא עוד...