להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

ללמוד שפות ולהרוויח כסףitalki הוא אתר המאפשר לכם לפתח את היכולות שלכם בשפות זרות. מטרת האתר היא לעזור לגולשים לפתח את יכולות ניהול דו-שיח בשפות זרות, על ידי ניהול שיחות עם אנשים שונים ברחבי העולם.

כמו שכבר בטח שמעתם, הדרך הטובה ביותר לשפר את השפה היא פשוט להתאמן עליה - לדבר, לכתוב, לשמוע ולקרוא. italki מאפשרים לכם לשפר את השפה בדיבור ושמיעה באמצעות 2 דרכים:

הרשמו בחינם אל italki וקבלו 10 דולרים במתנה

  1. תן לי ואתן לך - נכנסים אל italki אל קטגוריית community (קהילה) ולוחצים על Language Partners (שותפים לשפה) וכמו שניתן להבין מכך מחפשים משתמשים שמעוניינים ללמוד את השפה שלכם ויודעים את השפה שאותה אתם רוצים ללמוד או משתמשים שרוצים ללמוד את אותה שפה כמוכם. נניח שאני רוצה ללמוד אנגלית, אני מחפש דובר אנגלית שרוצה ללמוד עברית ויוצר איתו קשר או שאני מחפש מישהו שרוצה ללמוד אנגלית ויוצר איתו קשר.
  2. תשלום - אם אין לכם זמן ללמד משתמשים אחרים ובא לכם לנהל שיחות עם מורים מקצועיים, תוכלו להיכנס אל italki אל קטגוריית find a teacher ולבחור את המורים המתאימים לכם. מניסיון, המחירים לשעה נמוכים משמעותית מהמחירים של מורי אנגלית בישראל.

אז איך מרוויחים כסף?

  1. ניתן להרוויח כסף מ-italki על ידי הזמנת חברים אל האתר, על כל חבר שיצטרף דרכם לאתר ויבצע שיעור ראשון בתשלום תקבלו 10 דולרים כקרדיט. מה הכוונה בקרדיט? את הכסף להלן תוכלו לממש באתר italki ללימוד שפות חדשות.
  2. אופציה נוספת להרוויח כסף היא להיות מורה באתר italki ולבצע שיעורים בשפה בה אתם טובים.