להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

להרוויח כסף מעליאקספרסAliExpress (אלי או עלי אקספרס) הוא אתר מכירות סיני בין הגדולים בעולם. עכשיו, אפשר לא רק להוציא כסף באתר, אלא גם להרוויח כסף ולקבל קופונים מעבר למבצעים והמכירות שמתרחשים באופן קבוע.

הצטרפו בחינם לאליאקספרס וקבלו 81 שקלים חדשים במתנה!

עבור הזמנת חברים ב- AliExpress ניתן לקבל 16 שקלים במתנה לאחר ההזמנה הראשונה שלהם והחברים שהזמנתם יקבלו 81 שקלים. כיצד להשיג קופונים בחינם! ניתן לקבל עד 10 קופונים בכל חודש באמצעות הזמנת חברים. לאחר קבלת 10 קופונים, לא תקבל יותר מהם, אך עדיין תוכל להזמין חברים. לאחר ההרשמה לאתר, ניתן להזמין באמצעות קישור ההזמנה שלך שניתן לקבל באתר.

איך זה עובד?

1. נרשמים לאתר AliExpress.

2. הזמינו את החברים שלכם על ידי מתן קישור או קוד הזמנה שלכם (ניתן למצוא באיזור האישי באתר או באפליקציה). 

3. אם חברך מעולם לא נרשם בעבר עם AliExpress, הוא זכאי לקבל סט של קופוני משתמשים חדשים לאחר סיום ההרשמה. כמו כן, תקבל קופון תוך 24 שעות לאחר שחברך ישלים את התשלום הראשון שלו. 

4. יש מגבלה של 10 קופונים לחודש שתוכלו להרוויח, אך אין הגבלה על מספר החברים שתוכלו להזמין.

5. אם חברכם קיבלו מספר קודים או קישורים ממשתמשים שונים, הם מוגבלים לשימוש בקוד אחד או בקישור רק כאשר הם נרשמים.

הצטרפו בחינם לאליאקספרס וקבלו 81 שקלים חדשים במתנה!

AliExpress היא חלק מקבוצת עליבאבא והם בדרך כלל שולחים מוצרים מסין. לפני שאתם קונים משהו, קראו תמיד את חוות הדעת של החנות ושל המוצר שאתם מעונייניים לקנות. מוצרים מסוימים יכולים להיות שונים במקצת מהאפליקציה ומהאתר, לכן היזהרו, קרא את התיאור בעיון. מאחלים לכם שתרוויחו כסף מהאתר ושלא רק תוציאו בו.