להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

Airbnb הוא אתר שמאפשר לגולשים פרטיים להשכיר ולשכור יחידות נופש לטווח קצר. כל מי שהיה במלון סביר בעשור האחרון יודע כי המחירים לא זולים. הודות לאתר Airbnb ניתן לקבל תחליפים איכותיים במכירים אטרקטיביים.

Airbnb היא פלטפורמה חדשה, הקיימת ב-190 מדינות ושוויה המוערך הוא 10 מליארד דולר, שמאפשרת פרסום מקומות לינה למטיילים. האתר מחבר בין מטיילים ומארחים ומטפל בענייני הכספים.

להרוויח כסף
אם יש לכם חדר שינה נוסף או דירה שאתם רוצים להשכיר לטווחים קצרים, תוכלו לעלות תמונות ופירוט לאתר Airbnb ולהתחיל להרוויח כסף. באמצעות המערכת של האתר ניתן לנהל הזמנות ולקבוע תאריכים המתאימים לכם. כאשר אתם מעלים את דירתכם להשכרה באתר ציינו כמו שיותר פרטים כמו: האם יש ארון שאפשר לנעול בו חפצים? האם אתם דוברים שפות כלשהן? האם יש חדר אמבטיה? ועוד.

הרשמו חינם ל-Airbnb וקבלו 140 שקלים חדשים!

כמה עולה להוסיף נכס? הצטרפות לאתר ורישום הנכס שלכם היא בחינם. Airbnb לוקחים אחוז קטן מכל עסקה משני הצדדים (המארח והאורח). ניתן לשלם באמצעות הפקדה ישירה לחשבון בנק או PayPal. המארח מקבל את הכסף לאחר 24 שעות שהאורח ביצע צק-אין.

מארחים טובים מקבלים ביקורות טובות ובעקבות כך מגיעים אליהם יותר הזמנות. השתדלו להיות ידידותיים ותנו ללקוחות להרגיש כמו בבית! שמרו על ניקיון, עזרו בתכנון הטיול והוסיפו נגיעות אישיות של קסם - זה ישתלם לכם.

רובים חושבים שאירוח זרים בביתם הוא דבר מוזר מאוד. לעומתם, ישנם אנשים רבים בישראל שעושים מזה המון כסף, מכירים אנשים חדשים ואפילו חברים לחיים. אם מצאתם שהשיטה הזאת אכן מתאימה לכם תוכלו להרוויח המון כסף. שיהיה בהצלחה!