בזמנים מאתגרים אלה בהם העולם מתמודד עם וירוס הקורונה, ובהם עובדים רבים נאלצים לעבוד מהבית, להלן חמישה טיפים לשמירה על בריאות, נחת ופרודוקטיביות בזמן העבודה מהבית.

קרא עוד...

העובדות הבאות יעלו חיוך על פניכם וגם יגרמו לכם לחשוב על איך אתם הייתם מתנהגים במקרים כאלו. לדוגמה: בשביל איזה סכום כסף הייתם מתקופפים אל הרצפה בשביל להרימו?

קרא עוד...

פורומים העוסקים בכסף באינטרנט לא קשה למצוא, אך קשה מאוד להגיע לפורום איכותי שמספק אתרים שאינם בדרכם להיות סקאם. במאמר זה ארחיב על היתרונות והחסרונות של פעילות בפורומי כסף באינטרנט.

קרא עוד...

התמקדו בנישות קטנות. זה בערך פי 1000 יותר קל להרוויח כאשר אתם לא מתחרים עם כלבים גדולים שיש להם תקציבים גדולים וצוותי קידום אתרים.

קרא עוד...

 

התחילו עכשיו! הפיתוי לכל מי שעושה כסף באינטרנט הוא לקרוא, לקרוא, לקרוא ועוד קצת לקרוא. אתה צריך להאמין שתוכל להרוויח כסף באינטרנט ולא לעטוף את דעתך סביב כל טכניקה שיציגו בפניך באינטרנט, ואם תלך בדרכים אלו, תוכל להמשיך לקרוא עוד שנתיים מהיום. אתה חייב להתחיל ולהתחיל עכשיו! רוב האנשים שאני מדבר איתם מרגישים שהם לא רוצים להתחיל בשביל לא לחוות הרגשת כישלון נוספת בחיים שלהם.

קרא עוד...

פרסום סרטונים יכול לשמש להרוויח כסף בשירותים שמשלמים כסף על העלאת סרטונים. למשל, מטהקפה.

קרא עוד...