להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

Ebatesבדומה לאתר Cashback הישראלי, Ebates (או בשמו החדש Rakuten) הוא אתר קאשבאק בינלאומי שהוקם בשנת 1998 ושמאפשר לכם לקבל החזרים כספיים על שופינג שאתם מבצעים ברשת. באתר תוכלו למצוא אלפי חנויות עם הנחות או חזרים כספיים כאשר אתם מבצעים את הקנייה דרך אתר Ebates.

הצטרפו בחינם ל-EBATES וקבלו 40$ במתנה!

הערה: שימו לב ששם האתר שונה מ-Ebates ל-Rakuten.

איך זה עובד?

לאחר ההרשמה, בחרו דרך אתר Ebates את החנות בה תרצו לקנות, לחצו על הקישור "Shop now" (אם אתם משתמשים בתוסף Adblock - יש לבטלו באתר זה). שימו לב, לעיתים Ebates נותנים לכם קופונים שיש להכניסם במהלך הרכישה. ברוב המקרים, הכסף עבור הרכישות שביצעתם יתעדכן עד 48 שעות מביצוע קנייה, אך ישנם מקרים ספציפיים שניתן לאמת את הקנייה רק לאחר 30 ימים.

בונוס הרשמה: את ה-10$ שהובטח לכם בהרשמה תקבלו בתנאי שתרכשו בסכום של מעל 25$ במהלך 3 חודשים מההרשמה.

למה שישלמו לי?

אתם בטח שואלים, בצדק: "למה שהאתר Ebates ישלמו לי? האם זה Scam?" (הסבר למונח Scam). התשובה לשאלה הזו בדרך כלל היא התשובה לשאלה "כיצד האתר מרוויח?". תחילה, בכדי להבין את הרעיון העסקי של Ebates תצטרכו להבין איך תוכניות שותפים עובדות. בקצרה: תוכניות שותפים הוא מודל עסקי שבו חברות (לדוגמה: חנויות אינטרנטיות) משלמות עמלה למשווקים עבור הפניית מכירות.

Ebates משווקים מעל 2,000 חנויות, כאשר גולש נכנס אל חנות דרך קישור שלהם וקונה מוצרים, הם מקבלים עמלה על כך וחולקים אותה אתכם (הקונים). Ebates מקבלים כסף, אתם מקבלים כסף, החברה מקבלת כסף Win-Win-Win.

דוגמה: נכנסתם לאתר Ebates ונכנסתם דרכם אל החנות האינטרנטית של Nike. רכשתם באתר של Nike נעל במחיר של 600 שקלים חדשים. Ebates נותנים 12% קאשבאק על קניות באתר Nike ולכן אתם תקבלו חזרה 72 שקלים חדשים החזר!

הצטרפו בחינם ל-EBATES וקבלו 40$ במתנה!

קבלת תשלום:

את הכסף ניתן לקבל באמצעות חשבון ה-PayPal, המחאה (שיק) או כתרומה. כאשר צברתם מינימום 5$.

התקנת תוסף לדפדפן:

חיי השופינג הבינאלומיים עוברים יותר ויותר להתנהל דרך הרשת, אבל לפעמים אנחנו שוכחים שאפשר לקבל החזרים כספיים לפני שאנחנו מבצעים רכישות (לא ניתן לקבל החזר לאחר הרכישה). Ebates חשבו על כך ופיתחו תוסף לכל דפדפן שיזכיר לכם אילו אתרים מאפשרים לקבל החזר כספי.

להלן תמונת הדגמה, מימין הודעת כאשר נכנסים לאתר החנות ובשמאל כאשר מחפשים בגוגל את החנות:

ebatesAddon

 

הזמנת חברים:

על כל חבר שתזמינו לאתר Ebates ושביצע הזמנות בסכום כולל של מעל 25$ תקבלו לחשבונכם 5$. לעיתים, ישנם אופציות נוספות להרוויח בונוסים גדולים בשיטה זו.