רוצים להישאר מעודכנים?

רוצים לקבל עדכונים ודרכים חדשות להרוויח כסף? עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

פייסבוק / אינסטגרם / טלגרם / טוויטר

Fivver הוא השוק הגדול בעולם לשירותים מתחילים ב-5 דולרים. באתר זה ניתן לקבל שירות או לתת שירות במחיר קבוע בתבנית הבאה: "אני מוכן לתת שירות עבור 5 דולרים".

 להרוויח כסף מהאתר

אם יש לכם שירות שאתם יכולים לספק כמו: לכתוב תוכן, לייצר סרטון, לצייר ציור או כל דבר מקורי אחר, תוכלו להרוויח כסף מ-Fiverr! הקונים משלמים ל-Fiverr מראש, וכאשר אתם מספקים את השירות בפועל - תקבלו את הכסף לחשבון שלכם ב-Fiverr (שהאתר לוקח עמלה, הוא גם צריך להתפרנס). האתר עובד עם PayPal.

להרשמה לאתר Fivver בחינם!

לקנות ולמכור - יצירתיות
דרך ישראלית במיוחד להרוויח כסף באתר היא למצוא מספק שירות באתר ולמצוא לקוח בישראל שמוכן לשלם יותר ולגזור את העמלה ביניהם. לדוגמה: עיצוב לוגו בישראל עולה בסביבות ה-100 עד 500 שקלים חדשים ובאתר Fivver תוכלו לעצב לוגו בסכום של 5 דולרים. מומלץ להתעסק בנושאים שאתם מבינים בהם לפחות טיפה.

לקנות באתר (לחסוך כסף)
אתם יכולים לגלוש בדפי האתר ולחפש קטגוריה שמעניינת אתכם. תוכלו למצוא שירותים רבים באתר החל מחצי דולר ועד 10 דולרים. האתר מצוין לעבודות קטנות כמו עיצובי לוגואים, קידום אתרים, תרגומים וכתיבת תוכן באנגלית - המחירים זולים ביחס לארץ.

הזמנת חברים
באתר זה תוכלו להרוויח כסף גם מהזמנת חברים. במידה ותביאו חברים ששלמו באתר 10 דולר ראשונים, תקבלו 5 דולר באופן חד פעמי.

אם יש לכם ידע מסוים שאתם יכולים לעשות ממנו כסף, האתר הזה מתאים במיוחד בשבילכם. כמות הגולשים באתר עצומה ואם תהיו מספיק איכותיים ויצירתיים אולי אפילו תוכלו להקים עסק שמנוהל מהבית. שימו לב, נדרשת רמה בסיסית של אנגלית בכדי לתקשר עם הלקוחות, אפשר תמיד להשתמש בגוגל תרגום או מורפיקס.