להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

PayPal הוקמה בשנת 1988 והיא חברת בת של eBay. פייפל הוא אתר מסחר אלקטרוני המאפשר העברה וקבלה של כספים דרך הרשת. האתר הוקם בכדי לאפשר לגולשים לרכוש ולמכור מוצרים באופן קל יותר ברשת באמצעות מסחר אלקטרוני מאובטח.

PayPal מאפשרת להעביר סכומי כסף מכרטיס האשראי אל חשבון באתר ולהעביר את הכסף לחשבונות שונים ב-PayPal באופן מיידי. היתרון במסחר אלקטרוני באמצעות פייפל הוא האבטחה. החברה משקיעה משאבים רבים לאבטחת המידע שהיא מחזיקה.

ממה PayPal מרוויחים?

כמובן ש-PayPal היא חברה מסחרית והיא רוצה להרוויח כסף, אז ממה בדיוק הם מרוויחים כסף? PayPal לוקחת עמלה משתנה על פעולות שאתם מבצעים בחשבון: לרוב בין 2%-3% לעסקה או עמלה של 22 ש"ח על העברת כסף לחשבון בנק ישראלי ועוד...

PayPal וישראל

ישראלים יכולים להצטרף ל-PayPal באפשרות כרטיסי אשראי בין לאומיים של חברות האשראי הישראליות ובנוסף גם למשוך כסף אל כרטיס האשראי איתו נרשמו או הוסיפו לחשבון. בשנת 2008 PayPal הודיעה כי תפתח את שוק המכירות למסחר גם בשקלים חדשים (NIS).

איך נרשמים ל-PayPal?

לחץ כאן להרשמה ל-PayPal

 1. אחרי שנכנסתם להרשמה ל-PayPal יופיע לכם העמוד שבו תצטרכו ללחוץ על "Sign Up Today!" בתחתית הדף.
 2. לאחר מכן, תצטרכו לבחור את המדינה ממנה אתם נרשמים (Israel), את השפה שתרצו להשתמש (English) ואת סוג החשבון בו תרצו להשתמש.
  Personal Account - חשבון אישי פשוט, מיועד בעיקר לאנשים שקונים ברשת או להעברת כספים מחשבונות.

  Premier Account - חשבון מתקדם יותר, מיועד בעיקר לאנשים שמוכרים וקונים ברשת, כמו לדוגמה: מוכר ב-eBay. מאפשר למוכרים לקבל תשלום מאחרים תוך חיוב כרטיס האשראי שלהם.

  Business Account - מיועד לבעלי עסקים. מאפשר לגבות כסף בפריסה לתשלומים, גישה לחשבון על ידי מספר משתמשים בו זמנית וקבלת התשלום כחברה.

  בחרו את החשבון שלכם ותועברו לעמוד הבא.
 3. בעמוד זה תצטרכו להכניס את הפרטים שלכם (כתובת מייל, סיסמא, שם ועוד):
  הרשמה לפייפל
  באותו דף יש לכם אפשרות לקשר בין חשבון ה-PayPal לבין כרטיס האשראי שלכם (באמצעות סימון V) ולהתחיל לעשות קניות באמצעות eBay ולמשוך כסף אל הכרטיס האשראי שלכם:
  הוספת כרטיס אשראי לפייפל
  מהו ה-CSC? מספר בין 3 או 4 ספרות שמודפסות מאחורי כרטיס האשראי (תוכלו להעביר את העכבר על What`s this? והוא יציג תמונה).
 4. השלבים הבאים בהרשמה אל PayPal הם אימות המייל, הסכם לתנאי השירות וקבלת חשבון הפייפל שלך! אני בטוח שמפה אתם תסתדרו לבד.

הזמנת חברים

בכל פעם שמשתמש נרשם ל-PayPal דרך הלינק שלכם, לחשבון Business או Premier, תהיו זכאים לקבל בונוס על ההפניה. בונוס ההפניה הוא 0.5% ממה שהמשתמש קיבל לחשבון או שלח לחשבון אחר, את הכסף ניתן להרוויח עד שהמשתמש הגיע ל-4,000 ש"ח או שעברו 12 חודשים מאז הרשמתו. זאת אומרת, שהמקסימום שאפשר לקבל על משתמש הוא 20 ש"ח (חצי אחוז מ-4,000 ש"ח).