10$ במתנה וקאשבאק

אם אתם קונים באינטרנט - הגיע הזמן להרוויח מזה כסף.

חברת Got Friends משלמת כסף על קורות חיים של מועמד שיתקבל לעבודה, בכך תוכלו לעזרו לחברים למצוא עבודה וגם להרוויח כסף! ניתן להרוויח כסף מחברים שנרשמו לאתר דרכם.

בהמשך לחיפושים שלנו בנושא כסף באינטרנט מצאתי תצלום של צ'ק בסך 2,500 ש"ח מחברת Got Friends, אז החלטנו לבדוק את האתר. החברה משלמת עד 2,500 ש"ח לכל מי ששולח קורות חיים (קו"ח) של מועמד שיתקבל לעבודה. נסקור את האתר, נסביר עליו ונעלה נקודות לדיון.

אתם בטח שואלים את עצמכם איך זה עובד? פשוט, חברת SQLink וחברת Got Friends מחפשות עובדים בתחומי היי-טק, פיננסים ובכירים, על כל עובד שתביאו ושיתקבל לעבודה לאחר סינונים תקבלו כסף (הרבה כסף...).

בנתיים,מהבדיקות שערכנו, החברה משלמת 1,000-3,000 ש"ח על כל עובד, משתנה בהתאם למשרה. בנוסף יש אפשרות לצרף לאתר חברים תחתיכם ולקבל עד 500 ש"ח על מועמד שיתקבל ע"י החברים. התשלום מתקבל בצ'ק, החברה מבטיחה שהצ'ק יצא תוך פחות משבוע ללא התערבות של מס הכנסה.

נקודות לדיון:

מה עוד אפשר לעשות עם האתר הזה?

  • קורות חיים בכמיות ענקיות - אם אתם חושבים בגדול הינה לכם רעיון להקמת אתר. הרעיון בכלליות הוא לפתח רעיון מקורי לפתיחת אתר "מחפשי עבודה" ולעבוד עם האתר Got Friends. חוץ מהכסף מהפרסומות שתרוויחו מהאתר אם יהיה פופולרי, תוכלו להרוויח גם אלפי שקלים משליחת קו"ח וכבר עשו את זה (והתוצאות חיוביות - 4500 קו"ח).
  • הפניה עצמית - אם אתם מחפשים עבודה בתחומים הדרושים בחברה, אפשר לשלוח קו"ח שלך ובמקרה שהתקבלת לעבודה משלמים לך גם כסף מהאתר וגם כסף כי אתה עובד (אפשר לעשות את זה, בדקנו).
  • פרסום - עד לפני שהתחלנו במבצע חיפושים על כסף באינטרנט, לא שמענו על האתר הזה ואנו מאמינים שלא הרבה מכירים אותו. אני מציע לפרסם את האתר ולגרום לאנשים להירשם תחתיכם וכך להרוויח מהם (האתר משלם על 4 "דורות").

לדעתנו השיטה והמערכת מסיברי פנים מאוד, אתם מוזמנים לשתף...

בהצלחה!