להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

מגזין פורבס פירסם בקיץ 2020 רשימה המפרטת את כוכבי TikTok שהרוויחו מעל מיליון דולר בשנה שחלפה על ידי פרסום סרטונים קצרים בפלטפורמה החברתית והפופולרית ביותר TikTok. במקום הראשון, אמרקינית בשם Addison Rae אשר הרוויחה סכום עתק של 5 מיליון דולר בין קיץ 2019 לקיץ 2020.

הצעדים שעליך לקחת כדי להרוויח כסף מ Tiktok

שלב 1: צור את המותג שלך. כל מי שלקח אי פעם שיעור שיווק מכיר את היסודות, וזה אותו הדבר עבור כל עסק שתקים. מי אתה, ומי יאהב את המוצר שלך (שוק היעד)? עבור TikTok זה אומר שעליך לקבל החלטה לגבי סוג הסרטונים שתפרסם, ולהיות עקבי. האם הסרטונים שלך יהיו משעשעים ומצחיקים? או שאתה מחפש אווירה רומנטית? איך אתה רוצה שאנשים (וחברות שמחפשות משפיענים, influencers) יראו אותך?

שלב 2: פרסם תוכן שאנשים רוצים לצפות בו. כמו כל פלטפורמות המדיה החברתית, אתה טוב כמו טיב התוכן שלך. להיות משפיען חברתי, בין אם זה באינסטגרם, טוויטר או TikTok, דורש הרבה עבודה. התוכן שלך חייב להיות מעניין, ייחודי ומעודכן. זה אומר מספר סרטונים חדשים בכל יום.

שלב 3: השג עוקבים. זה כנראה הצעד החשוב ביותר, וזה נובע מביצוע מיטבי של שלב 1 ושלב 2. זוכר את אדיסון מראש המאמר? יש לה מעל 70 מיליון עוקבים ב- TikTok. הערכות נעות בין 10,000 לכמיליון עוקבים לפני שתוכל באמת להפיק רווח מחשבונך. הדרך הטובה ביותר להשיג עוקבים היא להבין מה שוק היעד שלך רוצה לראות, ולהעלות עבורם תוכן איכותי מספר פעמים ביום.

לאחר שהשגת פופולריות וקהל רב של עוקבים ב- TikTok, תוכל להתחיל להרוויח כסף אמיתי.

להלן 4 דרכים להכנסה משמעותית:

1. שיווק משפיענים: בטח שמעתם את זה בעבר, וזה דומה בכל הפלטפורמות החברתיות. החברה שוכרת influencers שדרך הסרטונים שלהם יעבירו קידום מוצרים / שירותים של מותג החברה, בתקווה לייצר מכירות.

2. הודעות תוכן ממומן: פרסומת של המותג שמשתלבת באופן טבעי בתוכן שאתה יוצר.

3. הקמת או קידום מותג משלך: ברגע שאתה הופך לכוכב TikTok פופולרי, אתה יכול להשתמש בבמת ה-TikTok שהקמת כדי ליצור או לקדם מותג משלך, קו מוצרי איפור משלך, אופנה, טכנולוגיה, וכו'.

4. יועץ TikTok: אם אתה מומחה TikTok לכל דבר, רבים זקוקים להדרכה שלך. מכיוון שזו עדיין פלטפורמה חברתית חדשה יחסית, אנשים ישלמו כסף כדי להעסיק אותך כיועץ שיעזור להם ליצור את האסטרטגיה שלהם, לבנות את המותג שלהם ולהעצים את קהל העוקבים שלהם.