להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

בזמנים מאתגרים אלה בהם העולם מתמודד עם וירוס הקורונה, ובהם עובדים רבים נאלצים לעבוד מהבית, להלן חמישה טיפים לשמירה על בריאות, נחת ופרודוקטיביות בזמן העבודה מהבית.

 1. יש להגדיר סביבת עבודה נוחה ובריאה בעבודה מחוץ למשרד.

אנו נוטים להשאיר במשרד את אמצעי הבריאות והבטיחות הבסיסיים שאנו רגילים אליהם ואיננו מיישמים אותם במקום העבודה שמחוץ למשרד. כדי להקל על עומס העיניים, צמצמו את רמת הבהירות במחשב הנייד שלכם וודאו שיש לך תאורה טובה. שבו במרחק מתאים מהמסך שלך, מרחק של זרוע מן המסך. באופן אידיאלי, כדאי למקם את מסך המחשב כך שהחלונות יהיו בצד במקום מלפנים או מאחור. כמו כן, וודאו כי הכיסא שלכם נמצא במצב נוח וזקוף עבורכם.

2. תפנו זמן לעצמכם לפני תחילת העבודה.
האם נהגתם להגיע לעבודה ברכב, בתחבורה ציבורית? למה לא להקדיש את הזמן שלקח לכם להגיע לעבודה עבור התפתחות והעצמה עצמית? ישנם כמה אפשרויות כיצד להעביר את ה"זמן שלכם" במהלך תקופת עבודה זו בבית. פעילות גופנית טובה לבריאות הנפש ולשמירה על גישת "אני יכול לבצע זאת". אתם יכולים גם לבלות את הזמן הזה, ה"זמן שלכם", בהתמקדות בתחביב או הרחבת הידע שלכם בתחום העבודה.

3. מצאו סביבת עבודה ייעודית בבית.
בעוד הרעיון של עבודה מהמיטה או מהספה עשוי להיראות אטרקטיבי, זה רחוק מאידיאלי. אם תבחרו לעבוד במקומות אלה, ייתכן מאד שתתקשו להפריד בין עבודה לפנאי. קיים גם הסיכון שלעבוד במקומות אלה עלול לגרום לכם לחשוב על עבודה כאשר אתם צריכים להירגע. כדי להבטיח הפרדת חיי העבודה מהחיים האישיים, יש להגדיר חדר או שולחן עבודה, ולשבת שם רק בשעות העבודה שלכם. קחו הפסקות לסירוגין, וכאשר סוף היום מגיע, יש להתרחק המחשב הנייד ולא לבדוק את הודעות אימיילים באיזורי הפנאי של הבית. על ידי עבודה באיזורי ההרפייה שלכם בבית, אתם עלולים לגרום ללחצי עבודה מיותרים על עצמכם. זה עשוי להשפיע על בריאות הנפש שלכם, ועלול לגרום חרדה, מתח וחוסר שינה.

4. להתלבש בנוחות - אבל כראוי לעבודה.
אמנם אנו בנוחות של הבית שלנו, אך איננו צריכים להיכנע לפיתוי של לקום מהמיטה ולעבוד בעוד אנו לובשים את בגדי הפיג'מה שלנו. אל תיתנו למוח שלכם את האותות הלא נכונים. למרות שעבודה מהבית היא נוחה, נסו לא לשנות את שגרת העבודה היומית שלכם.

5. קחו הפסקות קצרות אם אתם עובדים על משימה ארוכה.
יש לקחת הפסקות רגילות כדי למתוח את הרגליים. להיות סופר פרודוקטיבי במשך תקופה ארוכה זה קשה, ולכן הקפידו לקחת הפסקות קצרות להתרעננות. לנשום, לשתות כוס תה או לעשות משהו אחר מרגיע שלא קשור לעבודה, המוח שלכם יודה לכם על זה מאוחר יותר.