להרוויח כסף מהדירה

הרשמו חינם ל-Airbnb וקבלו 140 שקלים חדשים!

תוכלו למצוא צעצועים יקרים רבים לחבריכם הפרוותיים בחנויות חיות המחמד, אך הכסף המושקע על פריטים אלה הוא בזבוז מיותר. ניתן לעשות שימוש חוזר בפריטים ישנים ושחוקים כצעצועים שישעשעו את הכלב שלכם לתקופות ארוכות, או למצוא אלטרנטיבות רכישה משתלמות יותר.

למעשה, כשאנו מגיעים ממש אל ליבת הרעיון של בידור הכלב שלנו, אנו מגלים שרוב צעצועי חיות המחמד הם די פשוטים. יש צעצועי לעיסה, צעצועי משיכה, צעצועים המעודדים פעילות ספורטיבית של חבריכם הנאמן, וכן הלאה.

הכנת צעצועי חיות מחמד בבית

להלן כמה דוגמאות לצעצועי חיות מחמד שניתן להכין בבית:

  • גרביים ישנות מגולגלות יהוו פיתוי גדול מול כלבכם ויספקו שעות של בידור. אפשרות נוספת היא למלא גרב ישנה בפיסות בגדים או להשתמש בבגדים ישנים למילוי בובה בלויה.
  • כדורי טניס שחוקים טובים באותה מידה כשמשחקים "תפוס" עם כלבכם כמו כל כדור שנקנה בחנות.
  • שחקו במשיכת חבל עם כלבכם באמצעות חולצות טריקו ישנות הקשורות יחד. אלטרנטיבה נוספת היא חבל ישן או חגורה שחוקה. כל אלה יכולים להוות בסיס לצעצוע לעיסה או צעצוע גרירה.

אלה הם רק כמה רעיונות כדי לגרום לכם לחשוב.
תזכרו שעלות הצעצוע לא אומרת דבר לכלב שלכם - אז אל תבזבזו כסף על צעצועים יקרים ללא צורך.
ומעבר לכך, יצירת גרסאות צעצועים משלכם מדברים שכבר בבעלותכם היא לא רק אלטרנטיבה חסכונית אלא גם דרך יצירתית ומהנה לבידור החבר הפרוותי שלכם, לעומת רכישה של צעצוע מוכן.

אלטרנטיבות רכישה זולות

אם אתם לא בקטע של אומנות ומלאכה, אך עדיין הייתם רוצים לחסוך כסף בצעצועים, חפשו מקורות חלופיים.
בקרו את החנויות הזולות המקומיות שלכם עבור כמה צעצועים בעלות נמוכה. תוכלו למצוא בהם צעצועי חיות מחמד בשבריר מהמחיר שתשלמו אצל קמעונאי חיות מחמד.
עם זאת, הקפידו לבדוק את הבחירה שלכם לגבי חששות בטיחותיים (סכנות חנק, צבע מתקלף וכו') לפני הרכישה. לפעמים יש סיבה שפריט הוא זול!
שווקי פשפשים, חנויות צדקה ומכירות של אנשים פרטיים הם גם מקומות נהדרים למצוא בובות משחק ישנות, כדורים ודברים אחרים כדי לשעשע את הכלב שלכם. תנו להם שטיפה טובה, וזה הכל!