להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

אתר כסף באינטרנט לא ממליץ להירשם לקליקות בשלב זה, לאור התחמקות ממושכת של קליקות מהעברת התשלומים המגיעים לחשבוננו בתואנות שווא. לפרטים נוספים קראו את המאמר.
 

כבר הרבה זמן אתם בקליקות ועדין לא יצא לכם להוציא את הצ'ק הראשון ולעבור את ה-100 ש"ח שקליקות מגבילים להוצאת הצ'ק? הכנתי לכם 5 טיפים שיעזרו לכם להרוויח יותר כסף מקליקות בכל יום.

 

צרו קשרים - צרו קשר עם אנשים שונים שאתם מכירים (או לא מכירים) והוסיפו אותם לרשימת החברים שלכם. בכך תוכלו לגרום להם לצפות לכם בפרופיל או שתוכלו להזמין אותם לצפות בכתבות, באירועים ובקבוצות שפתחתם.

פרסים - נסו לזכות בכל מיני פרסים שקליקות מחלקים, זה דיי קשה לעלות על התשובות הנכונות, אבל תבדקו מדיי יום, אולי תהיה שאלה שאתם יכולים לענות עליה את התשובה. חשבו על זה לשניה, אתם יכולים לקבל שם פרסים ששווים הרבה יותר כסף ממה שתרוויחו מקליקות לכל החודש.

התחברו כל יום - השארו פעילים ותתמידו - זה ה"טריק" שלי להרוויח כסף באינטרנט. אתם בטח שואלים "מה יעזור לי להתחבר כל יום?". אלפי האנשים שמתחברים לקליקות מדיי יום מתעניינים דווקא באנשים "מחוברים" (מוצג הטקסט "online"), ועל כך תוכלו לקבל נקודות תוכן על צפיות בפרופיל שלכם. חוץ מזה, חשוב להתעדכן בפרסים, להגיב ולהיות כמה שיותר פעילים בקליקות - נסו לשים את קליקות כדף הבית שלכם.

פרסמו את הקישור שלכם - הרווח שלדעתי הכי גדול - חברים שנרשמים תחתיכם. איך לפרסם? שלחו דוא"ל לחברים בעזרת קליקות "הזמן חבר", הוסיפו קישורים לחתימות (בפורומים), ספרו לחברים על הקהילה ולא דווקא על הכסף שמרוויחים בקליקות, נסו לפרסם כתבות בבלוגים או באתרים שונים והוסיפו קישור וכמובן אם יש לכם אתר - מצאו מקום להכניס את הקישור לקליקות.

תרגמו לאנשים לצפות בפרופיל שלכם - היו יצירתיים! אין לי עוד מה להגיד בנושא הזה, הכל תלוי בראש שלכם.

זה באמת עוזר? כן, זה באמת עוזר, אל תחשבו שמחר בבוקר תתעוררו ויהיה לכם עשרות שקלים בחשבון - יקח קצת זמן וידרש ממכם להתמיד. הרווחתי עד היום בסביבות ה-2,000 ש"ח מקליקות - בממוצע 5-7 ש"ח ביום תוכלו לצפות בצ'קים - אני לא קוסם ולא האקר, פשוט יצרתי.