להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

כדי להניב רווחים גבוהים יותר מהפרסומות באתר יש צורך למקם ולהתאים את האתר בצורה טובה יותר לאתר שלך, במאמר זה ניתן ללמוד אודות חלק מהשיטות.

בשביל לנצל את הפרסומות בצורה הטובה ביותר ולהפיק מהן מקסימום רווחים, רצוי להציב ולעצב אותן בצורה המתאימה ביותר בשבילך.

* פרסומות ליד טקסטים רבי מלל מצליחות יותר- כאשר אתם מציבים פרסומות ליד טקסטים רבי מלל, המפרסומות מצליחות יותר וזאת בגלל שהקוראים שלכם מתמקדים באזורים אלו בעמוד. בזמן שהגולש קורא טקסט רב מלל הפרסומות בולטות יותר והסיכויים להקלקה גבוהים יותר.
* מקם פרסומות בסוף העמוד כאשר המאמר ארוך - פרסומות בסוף העמוד לא מתאימות תמיד. במקרה של מאמר או פוסט ארוך רצוי להוסיף פרסומות בסוף העמוד בגלל שהגולש קורא את כל המאמר וכאשר מגיע לסוף המאמר יכול להתעניין בעוד דברים דומים שהפרסומות מציעות.
* אתה מכיר את הקוראים שלך - אתם מכירים את הקוראים שלכם יותר טוב מכולם, חשבו היכן כדאי להציב את הפרסומות כך שיצליחו יותר ויעררו התעניינות של הגולשים, אתם גם יודעים מהו מבנה האתר שלך ואיפה הפרסומות ישתלבו בצורה הטובה ביותר.
* פרסומות בחלק העליון מצליחות יותר - חשוב ורצוי להציב את הפרסומות בחלק העליון של העמוד כך שיוצגו גם אם המשתמש לא גולל את העמוד למטה (fold), הכוונה היא כשהקורא נכנס לדף הוא יראה את הפרסומות מיד והסיכויים להתעיינות יגדלו.
* מפת המיקומים החמים - איפה הכי כדאי להציב את הפרסומות? השתמשו במפת המיקומים החמים. הכהה ביותר הוא המומלץ והבהיר פחות.

כדי להשיג כסף בצורה טובה יותר מהפרסומות באתר שלך חשוב לנסות להציב את הפרסומות בצורה שתמשוך תשומת לב.
בהצלחה!