להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

חברת Wesell היא תוכנית שותפים המאפשרת לבעלי אתרים להציב פרסומות ובאמצעותם להרוויח כסף מקליקים, הפניות ומכירות. 

הצטרפנו ל-WeSell ! המערכת ממש מוכרת לנו בהמשך למערכות האחרונות שבדקנו. אנו ממשיכים לבדוק עוד מערכות והפעם בחרנו לבדוק את Wesell שמועררת רעש לאחרונה.


לחצו כאן להרשמה בחינם!

איך זה עובד? פשוט, בוחרים "קמפיין" שרוצים לפרסם (בחלק נדרש אישור המפרסם), בוחרים באנר או מודעת טקסט שרוצים להציב באתר, לוקחים את הקוד ומציבים באתר. את העמלות מקבלים בהתאם לתנאי החברה המפרסמת. בנוסף ניתן לקבל קוד אשר מחליף פרסומות באופן אוטומטי ב-"אזור החכם". יתרון חשוב של Wesell הוא שיש מספר רב יותר של קמפיינים מאשר בתוכניות שותפים אחרות, ב-WeSell יש בין 250-300 קמפיינים לבחירתכם.

האתר אמין?  הסתכלו על התמונה ואתם תמיד מוזמנים להכנס לקטגוריה הוכחות תשלום:
 

איך מקבלים את הכסף? אם צברתם למעלה מ-400 שקלים אתם רשאים לקבל את התשלום מ-WeSell/ במקרה שאין לכם תיק במס הכנסה, תוכלו להשתמש בחברות שמאפשרות להוציא קבלות מס שישלחו ל-WeSell ויאפשרו לכם לקבל את הכסף, תוך תשלום עמלה מזערי. 

הזמנת חברים ניתן להזמין חברים ל-WeSell ולהרוויח אחוזים מהסכום שהם מרוויחים. 

בעבר, כתבתי כי מערכת WeSell היא סלט אחד גדול, אך החברה שינתה קצת את המערכת שלהם וכיום המערכת יותר נוחה ומאפשרת לבעלי אתרים לעבוד בצורה נוחה יותר.

אני ממליץ לכם להירשם לאתר, לבדוק האם יש מפרסם שמתעסק בנושא האתר שלכם ולאחר מכן לפרסם אותו, כי רק כך אפשר להרוויח כסף טוב, כאשר נושא הפרסומות מותאם לנושא האתר.