להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

רוב אתרי כסף באינטרנט, שמשלמים לנו על עבודה שאנחנו מבצעים מהבית, מבקשים מאיתנו להוציא חשבונית. אז מה זה בעצם החשבונית הזו? מה אנחנו צריכים לעשות? לפתוח עסק? כל התשובות במדריך להוצאת חשבונית של אתר כסף באינטרנט.

אתרים שמשלמים לנו כסף באינטרנט ובייחוד תוכניות שותפים מאפשרות לנו לקבל את יתרת החשבון אך ורק באמצעות הוצאת חשבונית. שכיר שמועסק בעבודה כלשהי ורוצה לעבוד בעבודה נוספת באופן קבוע או באופן זמני מחויב על פי החוק להוציא חשבונית עבור העבודה הנוספת. כסף באינטרנט נחשבת "העבודה הנוספת", ולכן עלינו להוציא חשבונית.

איך מוציאים חשבונית?
יש לנו 2 אפשרויות להוציא חשבונית: פתיחת תיק במס הכנסה ועבודה מול רשויות המס או להירשם לאחת מחברות הפקת החשבוניות שקיימות באינטרנט.

בשיטה שבה אנחנו נרשמים לחברת הוצאת חשבוניות, בעזרת טופס 101 (מילוי פרטי עובד) אנחנו הופכים לעובד שכיר של החברה שמפיקה חשבונית מס כרצוננו לאתר הכסף באינטרנט בו אנו מבקשים למשוך כסף. בתמורה להוצאת החשבונית, החברה לוקחת עמלה וזה בעצם רווחה (5 אחוז עד 10 אחוז). החברה מנפיקה לכם תלושי משכורת ובכך אתם מקבלים את הכסף מאתר הכסף באינטרנט.

ולסיכום, בכדי להוציא כסף מחלק מאתרי האינטרנט, נצטרך לשלוח חשבונית מס לחברה, השיטה המוסברת במדריך זה היא שימוש בחברות הנפקת חשבוניות לשכירים. השיטה פשוטה:

1. אתם חותמים על טופס התקשרות עם חברה מסוימת וטופס 101 (מילוי פרטי עובד).
2. החברה שולחת חשבונית מס לאתר הכסף באינטרנט על פי פרטים שנתתם.
3. אתר הכסף באינטרנט משלם לחברה.
4. החברה מוציאה לך תלוש משכורת ואתה מקבל את הכסף (אחרי גביית עמלה).

חברה מומלצת המאפשרת להוציא חשבוניות:
עצמאי שכיר בע"מ