להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

payperleadב-Pay Per Lead תוכלו להציב פרסומות תוכן ולהרוויח כסף על כל ליד (הפניה).

לא מזמן התחלנו לבדוק את "PeyPerLead", החברה משלמת כסף בעבור "לידים" (הפניות). בעקבות הבדיקות המקיפות שערכנו סביב האתר, גיליתי כי הם אלטרנטיבה מעולה להשתמש בה. זה משום שישנם ההיתרונות הבוטלים שיפורטו בהמשך, לדוגמא: ממשק ניהול נוח, שימושי, נקי ומסודר ובמקבלים את כסף במהירות. נסקור את יתרונות המערכת, שימושיה ועקרונותיה.

הכל מתחיל בדף רישום נקי וקצר שלאחריו מחכים לאישור נציגי החברה. אם זכיתם לאישור המערכת אתם כבר יכולים להכנס למערכת ולהתחיל להשתמש בפונקציות שלה. PayPerLead כשמו כן הוא, משלם בעבור "לידים".

כאן מתחילה השאלה "מהו ליד?", ליד הוא הפניה של לקוח פוטנציאלי. הלקוח ממלא "טופס" יצירת הקשר באתר העסק המפרסם והמשתמש מוגדר לאחר השליחה כלקוח "פוטנציאלי" כקונה, שיכול לקנות בעתיד.

הבונסים לסגירת עסקה נכנסים לתמונה, אם בעקבות שליחת הטופס יצירת קשר של הלקוח (ליד) מתפתחת עסקה, חלק מהחברות משלמות בונוס לבעל האתר. סכום הכסף משתנה ונקבע בין חברה לחברה (בנתיים בין 50-500 ש"ח).

מה בנוגע לכסף?
הכסף הוא אחד הדברים החשובים אם לא החשוב ביותר לבדוק את המשך הדרך עם חברת הפרסום. PayPerLead משלמת 10 ש"ח על כל ליד (לא כולל בונוסים) ו-10% על סך הרווחים של כל חבר שמביאים לאתר.

יתרון בולט של האתר על המתחרים האחרים שלו בתחום הוא הסכום המינימום בחשבון לשליחת הצ'ק. בשותפים.נט וב-Wesell הסכום הוא 250 ש"ח, בגוגל אדסנס הסכום הוא 100$ ולעומת זאת ב-PayPerLead לאחר 100 ש"ח אפשר לקבל צ'ק לבית!. אני חושב שהיתרון הזה מאוד עוזר לבלוגרים ולאתרים קטנים שלא מזרימים סכומי כסף גדולים מהבלוג/אתר שלהם.

שירות ואיכות - מי צריך יותר?
שירות הוא דבר חשוב ששמנו לב אליו ואנו ממליצים גם לכם להתייחס אליו ברצינות מנסיונות קודמים שלנו. כבר ביום השני באתר התחלנו לבדוק את שירות הלקוחות שלהם במייל ולא התאכזבו, תשובה הגיעה חזרה לתיבה שלנו תוך פחות מיומיים. ואם גם זה לא מספיק יש להם גם טלפון לתמיכה (שיחות חינם).

אם יבקשו מאיתנו להגדיר בשלוש מילים את ממשק הניהול נתאר אותו כך: "נקי, נוח ויעיל". הכנת קוד הפרסום של המודעות הוא נוח וקל, כולל דוגמאות לגדלי מודעות הטקסט והבנארים וזוהי דוגמא טובה לכך שממשק הניהול מעולה.

שלבי הכנת המודעות דומים במקצת לאלו שבאדסנס (רק עם פחות טכנולוגיה), ניתן לגשש בין אפשריות רבות וטובות, אך הבולטות הן:

  • קטגוריית האתר - אפשרות להתאים את סוג הפרסומות לתוכן האתר ובכך להגדיל את הסיכוי להתעניינות בפרסומות בקרב הגולשים. באדסנס זה נערך ע"י מערכת חכמה שמזהה את תוכן האתר ופה יש להגדיר ידנית.
  • עיצוב - בחירה מתוך עיצובים מוכנים של מודעות כך שלא יפריע לגולשי האתר ויגדיל את הקלקות. שוב, באדסנס יש אפשריות יותר מתוחכמות לבחירת צבעים משלך ולעצב את המודעות טוב יותר.

. רציתי לסכם את הפוסט בכמה מילים על האתר המדהים הזה PeyPerLead גילינו את האתר כרציני, נוח למשתמשים, מושקע, בעל פוטנציאל אדיר להצלחה לדעתי וכמובן משלם טוב. האתר מציג יתרונות לבעלי אתרים קטנים ובלוגרים ומשלב בין מודעות איכותיות לעיצוב נוח. נמשיך לעדכן...