להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

אתר כסף באינטרנט לא ממליץ להירשם לקליקות בשלב זה, לאור התחמקות ממושכת של קליקות מהעברת התשלומים המגיעים לחשבוננו בתואנות שווא. לפרטים נוספים קראו את המאמר.

אתמול סוף סוף הספקתי לבדוק את נקודות התוכן בקליקות! כמה בדיוק מקבלים, איך הם עובדים וכמובן גם אספתי טיפים להרוויח יותר.

 


נושא נקודות התוכן של קליקות (הסבר על נקודות התוכן) מאוד עניין אותי מכיוון שרוב החברים בקליקות לא מפסיקים לשחרר כתבות ואירועים כדי לזכות בנקודות התוכן.
לכן, אתמול יצא לי לבדוק כמה אפשריות להרוויח נקודות תוכן ומצאתי כמה טיפים שיעזרו לכם להרוויח יותר כסף בקליקות.

 

 

  • הכתבות הנצפות ביותר בקליקות הגיעו למעמד זה בגלל 2 אפשריות: פרסום הכתבה או יצירת כתבה איכותית. לכן, אם יש לכם חברים בקליקות, אל תתביישו לשלוח להם את הכתבה שלכם ולבקש שידרגו אותה. לאחר שהכתבה תגיע לדף הראשי תוכלו לנוח. אופציה שניה היא לעשות כתבה איכותית (תמונה, תוכן וכותרת) בנושא שמעניין הרבה אנשים ודרך זה להשיג צפיות ודירוגים.
  • קליקות (קבוצות) - פתחו קליקות בתחומים שונים עם שמות מעניינים ותמונות מעניינות.
  • צרו אלבומים שונים והכניסו תמונות לאלבומים שלכם (כדאי שיהיה מושך).
  • צרו הכרזות על אירועים כמו הופעות, מסיבות, הפגנות וכ'ו...
  • רצוי שיהיה לכם כל אחד מהדברים שהזכרתי למעלה, כך תוכלו להרוויח גם אם לא עשיתם כלום באותו יום. למי שלא יודע, על כל צפיה וכניסה לקליקה, פרופיל, כתבה, אירוע ואלבומים מקבלים נקודת תוכן אחת.
  • למדו מהמצליחים - בדף הראשי של קליקות תוכלו לצפות ברשימת ה"עשירים" של קליקות. היכנסו לפרופילים שלהם ועקבו אחרי הפעולות שלהם.
  • צרו קשר עם אנשים חדשים בתחום שלכם, לא רק שזה יעזור לכם מבחינת הכסף, זה יעזור לכם גם למצוא חברים חדשים שעוסקים בתחום שלכם.
  • צפיות בפרופיל הן בעיקרון הדבר הכמעט הכי חשוב בנקודות התוכן. כתבות, אירועים, אלבומים וקליקות - יכולים להתבסס על צפיות בפרופיל. כאשר משתמש נכנס לצפות בפרופיל שלך, מעניין אותו לראות עוד דברים עלי, ספקו לו את זה ועשו מזה כסף. אנשים בקליקות נוהגים לצפות בפרופילים של משתמשים אחרים בגלל גיל דומה, העדפת מוזיקה דומה, תמונה איכותית ומעניינת וכ'ו...


אומנם, הכסף שמקבלים מנקודות התוכן נמוך יותר מנקודות השיווק אבל בהחלט אפשר לעשות מנקודות התוכן עוד קצת כסף קל.

אז שיהיה בהצלחה!