להרוויח כסף מהדירה

הרשמו חינם ל-Airbnb וקבלו 140 שקלים חדשים!

האפליקציה פוקימון גו (Pokemon Go) סחפה את העולם בסערה גדולה. אם אתם מכורים למשחק ואם לא, כדאי לכם להכיר את הפוטנציאל הגדול באפליקציה שיוביל אתכם להרוויח כסף מהטרנד.

חייב לציין כי אין עדיין דרכים רישמיות להרוויח כסף מאפליקציית פוקימון גו. מטרת כתבה זו היא להציג לכם דרכים יצירתיות שבעזרתן ניתן ליצור הכנסה עם האפליקציה.

5 רעיונות להרוויח כסף מפוקימון גו:

pokemongoch

1. מכירת חשבונות Pokemon Go - לפני שבוע כשהייתי בפארק הקרוב לביתי, סיפרו לי לראשונה שאנשים קונים חשבונות של משחקי רשת, למה שאנשים יעשו את זה אתם שואלים? הרבה אנשים רוצים להתקדם במשחקים ופשוט אין להם זמן ואנרגיה להתעסק בעליית רמות ראשוניות או השגת חפצים. בפוקימון גו לדוגמה, צריך להסתובב הרבה (או להשתמש במפת פוקימונים וזיוף GPS) בשביל לתפוס פוקימונים נדירים. יש אנשים עצלנים עם כסף שישמחו לוותר על התענוג ולקפץ לרמות הגבוהות.

ב-Ebay זה הפך כבר לטרנד של ממש. תוכלו למצוא מגוון חשבונות למכירה מ-50 עד 2000 שקלים חדשים תלוי ברמת המשתמש שלכם. שימו לב שמכירת חשבונות נוגדת את החוקים של החברה, ראו אוזהרתם.

2. זרקו Lure ומכרו לימונדה - Lure הוא רכיב שמאפשר לכם למשוך פוקימונים למשך 30 דקות, עצם שימוש ברכיב זה "מזמן" הרבה מאוד שחקנים שרוצים לצוד פוקימונים במקום אחד. השיגו רכיבי Lure (הזמינו חברים או רכשו), חשבו על מיקום אסטרטגי, פרסמו בפייסבוק כי אתם הולכים להפעיל Lure במשך שעות באופן רצוף והזמינו אנשים להגיע.

בעלי עסקים? יכול להיות שיש Pokestop בקרבת העסק! = זהב.
גם אם אתם לא מנהלים עסק, פתחו דוכן ותהיו יצירתיים. זה הזמן להתחיל לחשוב מה ניתן למכור, לדוגמה: מים, אוכל מהיר, מטענים ניידים וכן אפילו לימונדה. לא רוצים לפתוח Lure? הגיעו אל Lure פתוחים והתחילו למכור.

בנוסף, אם אתם מכירים בעלי עסקים שלא משתמשים בפוטנציאל הגדול של Lure שיכול להיפתח בקרבת העסק שלהם, הסבירו להם על הפוטצניאל ובקשו מהם אחוזים על מכירות.

3. שמרו על בעלי חיים - אם אתם בכל מקרה מסתובבים כל היום בפארקים ומחפשים פוקימונים, תוכלו להרוויח כסף על שמירת בעלי חיים והוצאתם לסיבוב. אתם יכולים לפרסם את עצמכם בפייסבוק ולקחת לסיבובים את החיות שישמחו מכל פוקימון שתתפסו ויתן להם עוד כמה דקות מחוץ לבית.

4. ידע שווה כסף - מכירים את כל הטריקים והשיטות במשחק? התחילו להרוויח מזה. לדוגמה: יש ברשת עשרות שיטות לרמות במשחק: זיוף מיקומי GPS, קבלת מטבעות בחינם וצפייה במפות של פוקימונים בזמן אמת. הציעו לגולשים באינטרנט ללמד אותם את השיטות תמורת תשלום או אפילו העלו סרטון יוטיוב והתחילו להרוויח מזה כסף.

5. פתחו אפליקציות ואתרים שימושיים - בדרך כלל כשיש טרנד חדש, תמיד ניתן לגרוף את התעבורה בקלות באמצעות פיתוח אפליקציות הדרכה או עזרים שימושיים שקשורים. נסו לפתח דברים שיעילים לשחקני פוקימון גו, כמו: אתר או אפליקציית מפות, אתר שמסביר על כל הפוקימונים, אפליקציה שמדווחת על פוקימונים שחוזרים במיקומים קבועים ועוד.

אם יש לכם רעיונות נוספים להרוויח כסף מפוקימון גו, ספרו לנו.

שיהיה בהצלחה!