להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

במדריך זה תלמדו כיצד ניתן להשיג עשרות ומאות לייקים לתמונות שלכם באינסטגרם באמצעות תגים שנוסיף בתגובות התמונה או בתיאור התמונה כאשר נעלה אותה.

אינסטגרם (Instagram)היא אפליקציה חברתית לשיתוף תמונות באמצעות סמטארטפונים, באפליקציה ניתן לצלם תמונות בנושאים שונים, לעצב אותם ולשתף אותם לעולם הרחב. לכל משתמש אינסטגרם ישנם "עוקבים" שמקבלים עדכונים על תמונות חדשות שהוא מעלה ויכולים לתת לו לייק או להגיב על תמונות. באפריל 2012 חברת פייסבוק קנתה את חברת אינסטגרם בתמורה למליארד דולרים.

הבעיה הגדולה עם אפליקציית אינסטגרם היא החשיפה, מעלים תמונה לרשת החברתית הזאת ומשם קשה מאוד להגיע לקהל הרחב. התמונות של הנעקבים שלכם מופיעות לזמן מה בדף הראשי שלכם ונעלמות בתמונות חדשות, שכן יש תמונות שמתפספסות ולכן לקבל לייקים על תמונות זו עבודה לא פשוטה.

אינסטגרם

בתור משתמש באינסטגרם יצא לי לראות לא פעם תמונות באיכות ירודה המקבלת עשרות ומאות לייקים בתוך פחות מחצי שעה - עד לא מזמן הייתי בטוח שאכן העוקבים של אותו משתמש פעילים ואוהבים אותו, עד שהכירו לי שיטה שהסבירה לי את הסיבה - תיוגים באינסטגרם.

באמצעות תגים לאינסטגרם אנחנו מאפשרים לעולם למצוא את התמונות שלנו ולהיחשף ובכך אנחנו מקבלים תנועה לפרופיל שלנו וספציפית לתמונות שלנו שיסתיימו בלייקים או בתגובות.

אז איך משיגים לייקים לתמונות באינסטגרם?
מאוד פשוט! אפליקציה בשם: Tags For Likes, מאפשרת לכם להוריד אותה דרך ה-App Store או Google Play. לאחר התקנת התוכנה ניתן לבחור את קטגוריית התמונה המשוייכת ולהעתיק את התגים המתקבלים. ניתן גם באמצעות אתר האינטרנט.

כמה דברים:
1. ניתן למחוק את התגים ולהדביק תגים נוספים ללייקים נוספים - תלוי כמה זמן יש לכם וכמה לייקים אתם רוצים.
2. זה יכול להוסיף לכם גם עוקבים וגם תגובות!
3. מומלץ בסוף השימוש למחוק את התגים שלא יראו כספאם לעוקבים האמיתיים שלכם. 

אתם בטח שואלים את עצמכם למה זה קשור לאתר כסף באינטרנט? רוב האנשים לא יקשרו את התשובה באופן ישיר, אבל נסו להציע לחברים או אנשים מזדמנים ללמד אותם את השיטה שתביא להם עשרות או מאות לייקים בשעה ותוכלו לעשות כסף במהירות רבה - ממש כמו קסם. רוצים להרוויח עוד כסף באינטרנט? רק בחרו דרך!