רוצים להישאר מעודכנים?

רוצים לקבל עדכונים ודרכים חדשות להרוויח כסף? עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

פייסבוק / אינסטגרם / טלגרם / טוויטר

באמצעות G2A ניתן לשווק ולמכור משחקים במחירים זולים ולהרוויח עמלות על כל המכירות שהגיעו דרככם אל האתר. G2A הוא אתר אירופאי מוכר שידוע בעולם בעיקר בגלל המחירים הזולים שהוא מציע.  

לחצו כאן להרשמה חינם ל-G2A

איך זה עובד?
לאחר ההרשמה לאתר G2A נכנסים אל תוכנית השיווק של האתר (Goldmine) ומקבלים קישור לשיווק כל המשחקים באתר. כאשר גולש נכנס דרך הקישור שלכם ומבצע רכישה (תקף עד שנתיים מכניסתו), אתם מקבלים עמלה על כל קנייה! 

נתבונן בלוח הבקרה של התוכנית:

My Profile - בלשונית זו ניתן לעקוב אחרי הרווחים שלכם, לבחור קישורים לשיווק שיצרתם (יוסבר בהמשך) ולהזמין מופנים.
How to earn - הסבר באנגלית צעד אחר צעד כיצד עובדת התוכנית ואיך ניתן להרוויח סכומים גדולים של כסף. 
Tools - לא חובה להתעסק עם לשונית זו! בלשונית זו ניתן לייצר קישורים ספציפים לשיווק. לדוגמה: קישור שיפנה למשחק ספציפי או לדף ספציפי. לוחצים על Add More. בחלק העליון שבתמונה בוחרים את השם שיופיע בקישור שנשווק ובחלק התחתון את הדף הספציפי שנרצה.

Payouts - לאחר שצברתם מעל 10 אירו ניתן למשוך את הכסף באמצעות PayPal, כרטיס לרכישת משחקים או העברה בקנאית. ההעברה מתבצעת תוך 5-30 ימי עסקים.
Settings - הגדרות משתמש כלליות. 

יצירת קופונים - לאחר שצברתם בחשבונכם לפחות 5 אירו תוכלו לייצר קופוני הנחה עם הכסף זה ולגרום לחברים לרכוש יותר משחקים. לדוגמה: אם יש לכם 5 אירו, תוכלו להמירם ל-5 קופוני הנחה בסך אירו אחד ולמשוך לקוחות לאתר.

חבר מביא חבר - ניתן להזמין חברים ל-G2A ולהרוויח עד דור שלישי מהמכירות שהם מבצעים. מהדור הראשון מרוויחים 100% מהעמלות שהאתר נותן (לא ממחיר הרכישה!), בדור השני 60% ובדור השלישי 40%.

אמינים? נראה שכן. להלן טבלת הכסף שחולק מ-G2A:

רעיונות לשיווק המשחקים

YouTube - המון גולשים מחפשים ברשת סרטונים שילמדו אותם כיצד להוריד ולהתקין משחקים. באמצעות YouTube תוכלו להגיע אל אנשים אלו אם תכינו סרטונים איכותיים ותפנו אותם אל G2A לרכישת משחק מקורי.

רשתות חברתיות ופורומים - באמצעות קבוצות או דפים הקשורים לנושאי משחקים ניתן לספק תמיכה טכנית ולשווק תוך כדי רכישת משחקים מקוריים בG2A. כמו כן, ניתן למצוא פורומים שעוסקים בנושאים אלה ולשווק משחקים בצורה חכמה.

כל דרך יצירתית אחרת שתגרום לאנשים לרכוש משחקים מהאתר תאפשר לכם להרוויח אפילו אלפי אירו בחודש. בהצלחה!