להרוויח כסף ממשחקים

רוצים לשחק ולהרוויח בנוסף לזה כסף? הצטרפו לפלאוורה עוד היום.

peoplestring  PeopleString היא רשת חברתית בחינם, כמו פייסבוק, שמשלמת כסף לחברים בה. הרשת החברתית PeopleString מחלקת 70% מרווחיה! 
האתר לא פעיל!


הרשת החברתית PeopleString רוצה להגיע לרמה של פייסבוק בזמן קצר, ולכן מתחלקת עם הגולשים שלה בכסף בשביל שיהיה לה יתרון על פייסבוק.

על מה מקבלים כסף? נירשמים חינם ועל ההרשמה עצמה אתה מקבלים כסף! על כל פעולה שמבצעים באתר מקבלים כסף!אתה מזמין את חברייך לרשת החברתית ומקבל על זה כסף, גם חברים שלך יכולים להזמין חברים ואתה תקבל על זה כסף! (עד 6 דורות).

איך לקבל את ה-1.5$ בהרשמה? לאחר ההרשמה, נכנסים ל-Cashbox עונים על 30 שאלות באופן חד-פעמי ומקבלים 1.5$!  

כמה כסף מקבלים? באתר 2 אופציות להרשמה: הרשמה חינם וחשבון עסקי (למשך שנתיים).

חשבון בחינם: אתה מרוויח 2 ש"ח על החבר הזמנת, 5% על דור ראשון ו-2% על הדורות הבאים (2-6 דורות), אם צירפת חבר בתשלום אתה מרוויח 5% מה-200$ = 10$.

חשבון בתשלום: אתה מרוויח 2 ש"ח על החבר הזמנת, 20% על דור ראשון ו-6% על הדורות הבאים (2-6 דורות), אם צירפת חבר בתשלום אתה מרוויח 20% מה-200$ =40$.

איך מזמינים חברים? יש לכם בסרגל העליון קישור בשם: Invite, בחלון זה תוכלו להזמין חברים דרך המייל או לקבל קישור הרשמה דרך: Get Invite URL's.
על כל משתמש שאתם מביאים לאתר אתם מקבלים Spin אחד (מוגבל ל-48 שעות). עם ה-Spin תוכלו לזכות בנקודות ובדולרים! בצד ימין יש לכם תיבה שנקראת "Prize Wheel" לחצו על הקישור ותכנסו למערכת. בהצלחה.

להרוויח נקודות: בסוף כל חודש, החברה לוקחת את כל הנקודות שכל חברי האתר עשו, מחברת אותם ומחלקת 70% מההכנסות שלה, שווה לצבור הרבה נקודות.