להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

לכל מי שעוסק בנושא הכסף באינטרנט יוצא לא מעט לשמוע על BUX, פרסומות BUX, רייטים ועוד... במאמר זה נעבור על מה זה בידיוק BUX? למה הוא כל כך פופלרי? והאם בכלל מקבלים מאתרי BUX כסף.
 
אתר BUX הוא אתר שמשלם כסף למשתמשיו על צפייה בפרסומות במחירים שונים. ברוב המקרים זה באיזור הסנטים הבודדים. אתרים אלה מאפשרים למשתמשים לקנות חשבונות פרימיום (VIP) באתר ולקבל תשלום גדול יותר על צפייה בפרסומות. אם אתם באמת רוצים להרוויח כסף באתרי BUX, ברוב האתרים תצטרכו לשים הון ראשוני בשביל לא לחכות שנים רבות בשביל הדולר הראשון.
 
אז למה משלמים לנו?
בעלי אתרים מפרסמים בתשלום את האתר שלהם באתרי BUX ואתרי ה-BUX משלמים לכם חלק מהכסף בכדי שתצפו באתרים אלו.
 
חשוב להכיר!
לא משנה מה קורה, אם תרצו להשקיע כסף באתר BUX כלשהו לחקור אותו עשרות פעמים בגוגל, בפורומים באתרים ובכל מקום שרק אפשר בשביל לוודא שהוא לא אתר סקאם וניתן באמת להרוויח עליו כסף. 
 
הבעיה העיקרית באתרי BUX היא אמינות האתרים, רוב אתרי ה-BUX הם אינם אמינים וגורמים לגולשים באינטרנט ובאינטרנט הישראלי בפרט לפקפק בכל נושא הכסף באינטרנט.
 
אני מתעסק המון שנים בנושא הכסף האינטרנט ואני יותר ממליץ לא להתעסק ולבזבז את זמנכם היקר באתרי BUX, זה לא באמת כסף באינטרנט - זה חלום להרוויח כסף שבסופו של דבר תורם אך ורק לבעלי האתרים שמחזיקים את האתרים האלה. עם החלום שנמצא אצל כל משתמש שרוצה להרוויח כסף - בעלי אתרי ה-BUX מציעים חשבון פרימיום שבסופו של דבר תורם רק לעצמם. מומלץ בחום לשמור על מרחק מאתרי BUX באינטרנט - תמצאו אפשרויות אחרות להרוויח כסף באינטרנט!