להרוויח כסף מהדירה

הרשמו חינם ל-Airbnb וקבלו 140 שקלים חדשים!

נראה שישנם המון חיפושים למילה "כסף מהקלדה מהבית" בגוגל. אנשים רבים מתעניינים בנושא ההקלדה מהבית, חלקן אמהות שרוצות להישאר בבית ועדיין להרוויח כסף על ידיעותיהם במקלדת.

למה כולם רוצים עבודת הקלדה מהבית?
הורים רבים רוצים להישאר עם הילדים ולהמשיך להרוויח, אבל אינם יכולים לעבוד במשרות הקשורות לטלפון, כמו מכירות, בגלל רעשי רקע. סיבה נוספת היא משום שזה נשמע קל מאוד. הקלדה בבית נשמעת כמו שיטה מהירה להרוויח כסף - ללחוץ על כפתורים להרוויח כסף. אם יש לכם ידע בהקלדה עיוורית אפשר באמת להרוויח כסף רב בתחום זה.

מהו תמלול?
תחום נוסף המשתייך להקלדה הוא התמלול. תמלול היא האזנה לקובץ שמע וכתיבה של מה שאתם שומעים מילה במילה לתוך מחשב (כמו קלדניות בבתי המשפט).

מאיפה מוצאים עבודה?
ישנן מספר אפשריות למציאת עבודה בקלדנות מהבית.

1. קלדנות אקדמאית - ניתן לפרסם עצמכם באופן פרטי בפורומי סטודנטים, לוחות מודעות וכל מקום שסטונדטים נמצאים בו.
2. פריילנסר לפרויקטים - ישנם מספר אתרים בישראל ומחוץ לארץ שמאפשרים לכם למצוא פרויקטים בהקלדה עייורית ולהרוויח כסף באופן חד פעמי. אתרים לדוגמה: Xplace ו-freelance.
3. שכירים - לא חסרים אתרים בארץ שמאפשרים לכם למצוא עבודה בחברות קלדנות. לדוגמה: AllJobs ומשרד התעסוקה.

כמה לוקחים על עמוד? איך מתמחרים?
המחיר הממוצע הנהוג לקחת על עמוד שלם הוא 7 שקלים חדשים. המחיר משתנה על פי כמות הדפים, דחיסות המילים ומרווחים בין פסקאות. החברות הגדולות בתחום עובדות לפי מחיר של 25 שקלים חדשים לדף (250 מילים).

הקלדה וכתיבה עצמית
אלפי בלוגרים יכולים לספר לכם את סיפור ההצלחה שלהם בקצרה: שילמו לשרת זול (5$ לחודש), התקינו מערכת לבלוג (וורדפרס) והתחילו לכתוב פוסטים חדשים בכל יום. לאחר שצברו ותק הוסיפו את גוגל אדסנס או תוכנית שותפים אחרת לבלוג שלהם וכעבור כמה חודשים הכסף התחיל להתגלגל.

אז איך שלא תסתכלו על נושא ההקלדה מהבית, ישנם דרכים להרוויח ולהתפתח בתחום. השתדלו להיות יצירתיים ולתת ללוקחות את התחושה שאתם טובים יותר מהשאר או תנו צ'ופרים ללוקחות בשביל שיחזרו אליכם כל פעם מחדש. בהצלחה!