להרוויח ממטבעות דיגיטליים

אין לכם עדיין מטבעות קריפטו? בואו להרוויח מזה כסף

בפוסט זה תלמדו כיצד להרוויח כסף מהרשת החברתית לינקדאין (Linkedin)!

הצעדים הראשונים: הכנת פרופיל הלינקדאין שלך ליצירת כסף

1. בנה את פרופיל הלינקדאין שלך: אינך יכול לעבור ישירות מ-'פרופיל לינקדאין בסיסי' ל-'מכונה לייצור כסף'. יש לקחת צעדי תינוק. ראשית, עליכם להפוך את פרופיל הלינקדאין שלכם למלא ככל האפשר, כולל הוספת תמונה עדכנית ומילוי החלק הכל כך חשוב של תיק עבודות מקצועי. קורות חיים מספרים לאנשים מה עשית; תיק מוכיח זאת. לאחר שתסיים זאת, זכור:

~ פרסם פוסט בכל בוקר ... לפחות. אם אתה צריך, השתמש באפליקציה (כגון HootSuite) כדי לתזמן מראש פוסטים של שבוע שלם.

2. ספר סיפור מותג: פרופיל הלינקדאין שלך לא יכול להיראות כאילו אתה מוכן לקבל כל עבודה או הזדמנות. עליך ליצור בבירור סיפור מותג - הייעוד והמטרה שלך ושל העסק שלך. אתה לא מחכה שהקריירה שלך תתרחש מעצמה; אתה כבר יצאת לדרך להשגת מטרה ספציפית.

~ הוסף את תג ה-LinkedIn שלך לאתר החברה שלך, בכל מקום בו אתה מתאר את משימת הליבה שלך. כמו כן, הקפיד להציג באתר החברה שלך המלצות של לקוחות לינקדאין שתקבלו.

3. צור קשרים: אני יודע שבטח התעלמתם מאותם אימיילים של "הזמנה להתחבר בלינקדאין". כנראה שהתעלמתם גם מהודעות האימייל "משרה חדשה נפתחה בכך וכך". הגיע הזמן לחפור בארכיוני הדוא"ל שלכם ולהתחיל להגיב. ככל שיש לך יותר קשרים, וככל שתחזק יותר את הקשרים האלה, כך רשת הלינקדאין שלך תתחזק. חשוב גם לכתוב ולבקש המלצות - לא רק אלו מסוג "הכישורים שאושרו", אלא ההמלצות בפועל המופיעות בפרופיל שלך. אלה עוזרות להוכיח שאתה אמין וכי יש לך קשרים חזקים עם עמיתים לשעבר ובהווה.

~ צור קבוצות לינקדאין שבהן שוק היעד שלך משתתף ולוקח חלק, למד וקח חלק באינטרקציות של המשתתפים כדי לראות איזה סוג של נושאים דורשים מעורבות.

~ העלה קבצים רלוונטיים רבים על בסיס קבוע (לא רק תמונות מפעם לפעם אלא קבצי PDF, קטעי וידאו ואינפוגרפיקה כל יום) ודאג שהם מאורגנים ושקיים סדר בהם.

~ שאל שאלות ואף תיזום תחרויות באמצעות פוסטים ממוקדים לקהלים נבחרים.

השלבים הבאים: שימוש ב- לינקדאין כדי להרוויח כסף

4. נצל את המוצר או השירות אותם אתה מוכר: ישנן דרכים רבות להרוויח כסף בלינקדאין, אך הדרך הראשונה והקלה ביותר היא לרוב ליצור מוצר מוכר. אנשים רבים בוחרים לייצר רווחים ממוצרי מידע, כגון מדריכי מוטיבציה להצלחה בתחומים שבחרו או מדריכים טכניים לתחומי התמחותם. מוצרי מידע הם מחוללי כסף נהדרים מכיוון שהם כמעט תמיד דיגיטליים (ספרים אלקטרוניים, קבצי PDF וכו'), כלומר הם לא עולים הרבה כסף לייצור או למשלוח. מוצרים מוכרים אחרים יכולים להיות ספרי עותק קשיח וכן מוצרים הקשורים ישירות לעסק שלך. אם אתה מוכר נעליים בהזמנה אישית, למשל, וודא שאנשים יכולים לקנות את המוצר שלך על ידי קישור לחנות שלך מפרופיל ה-לינקדאין שלך.

~ השתמש במודעות המלצה ממוקדות לקידום מוצרים ושירותים ספציפיים.

5. הצע שירותי ייעוץ: אם יש לך מומחיות בתחום ספציפי, וודא שקשרי הלינקדאין שלך יודעים שאתה מציע שירותי ייעוץ. אנשים רבים מרוויחים הרבה כסף בכל חודש על ידי שיחות עם עסקים או יזמים אחרים בהן הם מעבירים לעסק או ליזם את מה שלמדו. אם אתה בוחר להציע שירותי ייעוץ, וודא שעיסוקך כיועץ משולב במלואו במותג שלך - אתה לא רוצה שאף אחד יחשוב שאתה ממהר לעבוד בעבודות ייעוץ כי אתה זקוק לקצת מזומנים נוספים.

~ שוב, מיקוד לקהלים ספציפיים באמצעות מודעות המלצה הם הדרך הטובה ביותר להגביר את ההתעניינות בך.

6. קדם מוצרים של חברות: שיווק שותפים היא דרך יציבה לייצר כסף באינטרנט באופן כללי. בעיקרו של דבר, הוא מורכב מפרסום או קידום מוצר או שירות של חברה אחרת בתמורה לאחוז מהמכירות הנובעות מהמלצתך.

~ פרסם את הודעות קידום ושיווק המוצרים בפרופיל שלך, וכמו כן שלח אותן לרשימת התפוצה האלקטרונית שלך.