רוצים להישאר מעודכנים?

רוצים לקבל עדכונים ודרכים חדשות להרוויח כסף? עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

פייסבוק / אינסטגרם / טלגרם / טוויטר

snapinLOGO

 Snap.in מאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות העלאת קבלות שכוללות מוצרי צריכה ביתיים המופיעים באתר. באמצעות מערכת האתר או האפליקציה, מצלמים קבלה ומרוויחים כסף על מגוון מוצרים.

 האתר אינו פעיל.

איך זה עובד? Snap.in מאפשרים לכם להרוויח כסף על כל מוצר שנקנה מרשימת המוצרים המופיעים באתר. לדוגמה: אם קניתם בחודש אפריל 2015 "מעדן יופלה שטוזים" והעלתם קבלה - תקבלו את המוצר במתנה (החזר כספי מלא).

למה שישלמו על זה? Snap.in עובדים בשיתוף פעולה עם חברות גדולות שרוצות לקדם מוצרים, שלפעמים אתם קונים בכל אופן ביום-יום ולא מקבלים עבורם כסף. מטרת האתר היא למשוך אתכם לקנות במכולת או ברשתות הסופר את המוצרים המופיעים באתר.

העלאת קבלות מומלץ עד 7 ימים מהקנייה ונעשות באמצעות שליחה הקבלות באימייל או באמצעות סריקת קבלות דרך האפליקציה של Snap.in.

snapin

(בתמונה: 306 שקלים חדשים לאחר העלאת חשבוניות)

snapinmay2016money

(בתמונה: 305.72 שקלים חדשים באתר Snap.in. להוכחות נוספות)

מינימום לבקשת תשלום: כאשר צברתם 100 שקלים חדשים תקבלו תשלום בתחילת החודש באמצעות העברה בנקאית או המחאה שתשלח לביתכם.

הזמנת חברים: מנגון חבר מביא חבר קיים באתר בגירסת פיתוח ומאפשר לכם לקבל 6 5 4 שקלים חדשים על כל משתמש שתביאו תחתיכם ויעלה קבלה ראשונה לאתר. אם ברצונכם לקבל כתובת להזמנת Referrals, תצטרכו לשלוח אימייל בקשה אל תמיכת האתר.

האתר Snap.in מציג רעיון חדש ומעניין להרוויח כסף באינטרנט באמצעות העלאת קבלות של קניות יום-יומיות. האתר בנוי בצורה נוחה וישנה אפשרות לעבוד עם אפליקציה במכשיר הסמארטפון. עדכונים נוספים על Snap.in ניתן לקבל בקטגוריית הוכחות תשלום ובדף הפייסבוק של כסף באינטרנט.