להרוויח כסף מהזמנת חברים

בואו להרוויח כסף על הזמנת חברים! לפחות 5$ על כל חבר שיצטרף ויזמין

Spikko (ספיקו) היא חברה ישראלית המאפשרת להתקשר חינם באפשרות האינטרנט והסלולר אל סלולר אחר או לטלפון קווי. 

 

איך עובד הרעיון?

חברים חדשים ב-"ספיקו" מקבלים מספר פלאפון שאליו יוכלו לקבל שיחות נכנסות ובתור התחלה 30 דקות לשיחות יוצאות בסלולר ועוד 7 דקות לשיחות יוצאות בטלפון קווי. בנוסף, בגירסה החדשה של החברה ניתן לשלוח הודעות SMS בתמורה לדקות שיחה.

איך מתקשרים?

בקלות, לאחר ההרשמה, מורידים את תוכנת Spikko למחשב, מתקינים אותה, מקלידים את מספר הטלפון אליו תרצו להתקשר ואתם מחוברים תוך שניות (יש לוודא שיש רמקולים ומיקרופון פעילים). כמו כן, אפשר להתקין את התוכנה על גבי הסלולר האישי שלכם.

איך מקבלים דקות שיחה?

  • כמו שכבר כתבתי, המשתמש מקבל מספר סלולר עם מנוי שאליו ניתן להתקשר בעלות שיחה לטלפון סלולרי רגיל ובעל המנוי (משתמש ספיקו), אינו משלם עבור השיחה. כאשר אתם מקבלים שיחה נכנסת למספר הסלולר החדש שלכם בספיקו תקבלו מספר דקות זהה לשיחות יוצאות שלכם.
  • בנוסף לקבלת שיחות למספר הסלולר, תוכלו להזמין חברים לשירות. ככל שחבריכם יצברו דקות שיחה נוספות כך תקבלו גם אתם דקות שיחה נוספות. 
  • אפשרות חדשה בנוספה לאחרונה היא האופציה לשלוח הודעת SMS חינם! לכל מספר סלולר בארץ ולבקש מהם להתקשר למספר הסלולר החדש שלכם.
  • השאירו לכם הודעה קולית? כמובן שתקבלו את ההודעה, אבל בנוסף לזה גם תקבלו דקות שיחה על פי הזמן של ההודעה הקולית.

זה עולה לי כסף?

אתה לא מספק לספיקו אפילו מידע אחד קטן על אמצעי תשלום אז איך הם יוכלו לקחת לך כסף? בהרשמה אתה מספק רק את האימייל שלך ואת שם המשתמש. השירות בחינם ועובד ב-100%, הוא נבדק על ידי אתרים גדולים כמו Ynet ועיתונים גדולים.

אז איפה נרשמים? איך מקבלים הזמנה?