רוצים להישאר מעודכנים?

רוצים לקבל עדכונים ודרכים חדשות להרוויח כסף? עקבו אחרינו ברשתות החברתיות:

פייסבוק / אינסטגרם / טלגרם / טוויטר

על מחירי הדלק הגבוהים כל משפחה שמעה והרגישה. הדלק הפך הוצאה נכבדת בהוצאות הבית. האם ניתן לצמצם את תשלומי התדלוק? חקרנו את הנושא, הצטרפו אלינו ותגלו.

אם לא עברתם לאופניים עדיין ואתם מסתדרים עם מחירי הדלק, הינה בשבילכם מדריך שימושי לחסוך בדלק לרגל עליית מחירי הדלק. שלא תגידו שאנחנו לא חושבים עליכם.

תדלקו את הרכב שקר - נפחו של הדלק תלוי ביחס ישיר לטמפרטורה. כאשר הטמפרטורה גבוהה יותר - הנפח גדול יותר. כתוצאה מכך, כאשר אתם מתדלקים את הרכב בשעות חמות (צהריי היום), כמות הדלק שאתם מקבלים היא קטנה יותר. שימו לב לתדלק את הרכב בשעות הבוקר המוקדמות או הערב המאוחרות.

עשו סקר שוק - מחירי הדלק עולים ובך גם גורמים לתחרות בתחום הדלק, ערכו סקר שוק קצר בין תחנות הדלק ובדקו מהי תחנת הדלק המשתלמת ביותר בשבילכם. שימו לב שישנם כרטיסי אשראי שבשיתוף פעולה עם חלק מחברות הדלק, דבר שיגרום להנחה משמעותיתת במחיר בתשלום באמצעות כרטיס אשראי. ערכו סקר שוק בכל כמה שבועות - אתם יכולים לקבל מספר ליטרים של דלק בהבדלי מחירים שכאלה.

פנו את תא המטען - רובנו משתמשים בתא המטען של הרכב למחסן של הבית. פנו את תא המטען ברכב, כל דבר שיכול להכביד על הרכב פשוט להעיף ממנו. בזבוז דלק בא ביחס למשקל הרכב. מומלץ גם לא להסיע אנשים ברכב שלא לצורך, משקל מיותר על הרכב שווה כסף נוסף לחשבון הדלק. 

בדקו אוויר בצמיגים - הגיעו לתחנת הדלק ובדקו האם הצמיגים שלכם עומדים בדרישות היצרן. צמיגים העומדים בדרישות היצרן יעזרו לכם לחסוך כסף בחשבון הדלק.

שמרו על מהירות קבועה - כאשר אתם יוצאים אל מחוץ לעיר, השתדלו לסוע במהירות קבועה ובכך תוכלו לחסוך 20 אחוז בתשלום הדלק. ישנם רכבים שבהם יש טכנולוגיה חדשה שנקרת בקרת שיוט: מכניסים מהירות קבועה והרכב נשאר על המהירות שהכנסתם. 

הימנעו מבלימות - כאשר אתם מגיעים לרמזור, אל תתנו בלימה 100 מטרים לפני קו הרמזור. נסו להוריד את הרגל מדוושת הגז ובכך תחסכו דלק. זכרו! האצה שווה דלק. 

אל תתפנקו - למרות שרכב הוא נוח, מהיר, כיפי, שקט וכל מה שאדם חדשני יכול לבקש, אנחנו רוצים לחסוך בדלק ולסיים את החודש בכבוד. אם יש לכם נסיעות ארוכות שאתם נוסעים לבד, בדקו את האפשרות לתחבורה ציבורית שהתפחתה בשנים האחרונות: שעות הנסיעה התקצרו, נוחות, אינטרנט בנסיעה ועוד.

חפשו שותפים - אם אתם יוצאים למסיבה או לעבודה או לכל מקום אחר, חפשו שותפים לנסיעה שאיתם תתחלקו בדלק. בכמה טלפונים תוכלו להפוך למונית שירות ואפילו לעשות מזה כסף, שווה לא?

בסופו של דבר, מדובר בתרבות נהיגה. אנחנו ממליצים לכם בחום לסוע בנחת ובקלות, כך תהיו רגועים בכביש ובהמשך היום, תמנעו מתאונות מיותרות וכמובן תחסכו בדלק, שיהיה בהצלחה ונסיעה נעימה.