10$ במתנה וקאשבאק

אם אתם קונים באינטרנט - הגיע הזמן להרוויח מזה כסף.

לוקרז לוגו

Lockerz הוא אתר שמחלק מגוון מתנות יוקרתיות בתמורה להזמנת חברים וכניסה יום יומית לאתר. באתר ניתן לצבור נקודות הנקראות PTZ, שאותם ניתן להמיר במתנות שונות. 
האתר לא פעיל!

lockerz
איך מרוויחים נקודות?
את הנקודות ניתן לקבל עבור הזמנת חברים לאתר, כניסה יום יומית לאתר ומענה על חידות יומיות (כמו סקרים). כל פעולה מעניקה למשתמש 2 נקודות PTZ. כמה דוגמאות מוחשיות להרוויח כסף מהאתר.

מענה על חידות יומיות:
לוחצים על "DAILIES" ונכנסים לרשימה של כתבות - שימו לב: מקבלים כסף רק על תגובה בפוסט היומי (לא תקבלו על ימים קודמים).
lockerz112

הזמנת חברים:
לוחצים על הכפתור האדום המסומן במסך ("Connect"), לאחר שנכנסתם בדף עצמו יש לכם 2 חלקים: חלק אחד שנקרא Invite Friends (הזמנת חברים) וחלק שני שנקרא Friends Status. בחלק הראשון תוכלו לכתוב את כתובות המייל של החברים שתרצו להזמין ולהפריד בין המיילים בעזרת פסיק, ומתחת לרשום את ההודעה שהם יקבלו במייל. בחלק השני תוכלו לצפות בכל רשימת החברים שהזמנתם: האם הם קיבלו את הצעת החברות שלכם וכ'ו...
הזמנת חברים

מה עושים עם הנקודות? את הנקודות שצברתם ניתן להמיר במתנות שונות כמו: נגנים של אפל, קונסולות משחקים (XBOX, PS) ואביזרי אופנה למניהם. משתמשים אשר הביאו 20 חברים תחתיהם נכנסים לרשימת Z Lister, אנשים אשר ברשימה זו יכולים לקבל חולצות חינם וגם 4 נקודות PTZ במקום 2 נקודות PTZ על פעולה במפורטת למעלה.

האם האתר אמין?
כרגע, האתר נמצא בגירסאת בטא, ותשיק את הגירסא הפתוחה רק ב-15 באוקטובר. לפי האתר, המוצרים נחטפים מהמדפים תוך שעות קצרות. עוד משהו שיכול להצביע על האמינות הוא שהחברה ממומנת על ידי ליברטי מדיה, חברת מדיה מובילה בארה"ב, ואילו מנכ"לית החברה, הייתה בעבר סגנית נשיא אמזון.

בנוסף, הינה תמונה של החולצה שקיבלתי מהם לאחר שהפכתי להיות Z-Lister:

lockerz

אחרי ההרשמה: יתחיל משחק שדרכו אתם מרוויחים PTZ, הקטנים נותנים הרבה יותר נקודות, תנסו להרוויח כמה שיותר.