אפשרויות אחרות להרוויח כסף באינטרנט. כגון: מכירות, השכרת דירות, מכירת תמונות ועוד.

cashbackLogoקאשבאק הוא אתר המאפשר לכם לקבל כסף חזרה עבור קניות שאתם מבצעים באינטרנט - בישראל או מחוץ לארץ. הרעיון דומה לרעיון של סנאפ אין שמחזירה כסף על קניות ברשתות המזון. מחפשים באתר חנות שמעוניינים לקנות בה ומוצגים אחוזים המחוזרים בחנות זו עבור רכישות.

פרטים נוספים

קאשדוCashdo הוא אתר ישראלי המאפשר לכם לקבל החזר כספי על קניות שאתם מבצעים באינטרנט. רווחי האתר, כמו אתרי קאשבאק אחרים, הוא באמצעות עמלה שהם מקבלים מהחנויות השותפות באתר.

פרטים נוספים

konimuno לוגוKonim.uno הוא אתר קאשבאק (Cashback) שמאפשר לכם לקבל החזרי כספים על קניות שאתם מבצעים ברשת. Konim.uno מאפשרת למשתמשים לקבל החזרי כספים מקניות באינטרנט בשיעור של עד 10.5 אחוזים.

פרטים נוספים

Ebatesבדומה לאתר Cashback הישראלי, Ebates הוא אתר קאשבאק בינלאומי שהוקם בשנת 1998 ושמאפשר לכם לקבל החזרים כספיים על שופינג שאתם מבצעים ברשת. באתר תוכלו למצוא אלפי חנויות עם הנחות או חזרים כספיים כאשר אתם מבצעים את הקנייה דרך אתר Ebates.

פרטים נוספים

funzingיש תחום שאתם טובים בו במיוחד? כנראה שכן, Funzing הוא אתר שמאפשר לכם להרוויח כסף מפעילויות מעניינות שתיצרו. סדנאות וקורסים ביתיים, הדרכה לטיולים ואטרקציות לילדים הן רק חלק מהאופציות שלכם להרוויח מפעילויות ב-Funzing.

פרטים נוספים

straLogoשטראוס+ היא אפליקציה לטלפון הנייד האמפשרת לכם להרוויח מתנות ומוצרי שטראוס מקניות רגילות (יום יומיות) שביצעתם ברשתות המזון השונות. החברה מאפשרת לכם להרוויח נקודות באמצעות צילום חשבוניות.

פרטים נוספים

Airbnb הוא אתר שמאפשר לגולשים פרטיים להשכיר ולשכור יחידות נופש לטווח קצר. כל מי שהיה במלון סביר בעשור האחרון יודע כי המחירים לא זולים. הודות לאתר Airbnb ניתן לקבל תחליפים איכותיים במכירים אטרקטיביים.

פרטים נוספים

snapinLOGO

 Snap.in מאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות העלאת קבלות שכוללות מוצרי צריכה ביתיים המופיעים באתר. באמצעות מערכת האתר או האפליקציה, מצלמים קבלה ומרוויחים כסף על מגוון מוצרים.

 האתר אינו פעיל.

פרטים נוספים

Paybox (פייבוקס) היא אפליקציה ישראלית לא טהורה להרוויח כסף באינטרנט אלא דרך לאסוף כסף מחברים על אירועים מסוגים שונים: מסיבת יום הולדת, תשלום למורה פרטי קבוצתי, מסיבת רווקים, מתנה למורה ועוד. 
התוכנית הסתיימה.

פרטים נוספים