רוצים להרוויח מתנות בחינם? תמיד זה כיף להרוויח מתנות בחינם. בואו נלמד אותכם כיצד לעשות את זה. בחרו את אחד האתרים שסיקרנו ותרוויחו מתנות בזמן הקרוב.

dropboxדרופבוקס (Dropbox) הוא שירות אינטרנטי לאיחסון קבצים המאפשר לכם לאחסן עד 2GB ברשת ובחינם. באמצעות הזמנת חברים לשירות תוכלו לקבל שטחי אחסון נוספים (עד 16GB).

פרטים נוספים

grouponגרופון הוא אתר קופונים עולמי שמאפשר לכם לקבל הנחות שוות על מוצרים ושירותים בארץ ובעולם - מסעדות, מוצרי אלקטרוניקה, חופשות ועוד. אנחנו מאפשרים לכם לצפות בקופונים השווים ביותר ולקבל את ההנאות שלכם כמעט בחינם!

פרטים נוספים

istuistudent היא אפליקציה ישראלית שמאפשרת לסטודנטים לקבל הטבות בבתי עסק שונים ברחבי הארץ, בהרשמה לאפליקציה יש צורך לעלות אישור לימודים או תעודת סטודנט כך שאם אתם מכירים סטודנט במשפחה שלא התקין כבר את האפליקציה, זה הזמן להכיר! 

פרטים נוספים

מהי המתנה? ממלאים פרטים ומקבלים לבית מגזין נוער בחינם.

פג התוקף.

פרטים נוספים

goolכל הסטודנטים כבר מכירים את GOOL, עכשיו יש לכם אופציה לקבל שבועיים מתנה לכל קורס שרק תבחרו! GOOL הוא התחליף המוכר והטוב ביותר כיום למרצים בממכלות ובאוניברסיטאות בגלל איכות ההוראה.

פג התוקף.

פרטים נוספים

מהי המתנה? 40 שקלים חדשים להצטרפות לאתר Racer של הטוטו להימורי סוסים.

פג התוקף.

פרטים נוספים

מהי המתנה? תגי שם אישיים לשולחן ראש השנה, מפה עם שמות הסועדים או תחתיות לשולחן החג.

פג התוקף.

פרטים נוספים

באמצעות LiteTalk ניתן לתרגל את האנגלית שלכם בטלפון מהבית, מהעבודה ובכל מקום שתרצו ובכל שעה!

פג התוקף.

פרטים נוספים

רב קו לוגורב קו הוא כרטיס אלקטרוני חכם המאפשר להטעין בו כסף לחברות תחבורה שונות ולשלם על נסיעות באמצעותו. במאמר זה, אסביר לכם כיצד להזמין בדואר כרטיס רב קו בחינם.

פרטים נוספים

מהי המתנה? לבחירה 3 מתנות לאם ולתינוק.

פרטים נוספים