יש לכם המון חברים ואתם מתים לעשות מזה כסף? מספר אתרים שסיקרנו כאן בשבילכם למטרה הזאת. הזמינו חברים ותרוויחו כסף או נקודות.

ללמוד שפות ולהרוויח כסףitalki הוא אתר המאפשר לכם לפתח את היכולות שלכם בשפות זרות. מטרת האתר היא לעזור לגולשים לפתח את יכולות ניהול דו-שיח בשפות זרות, על ידי ניהול שיחות עם אנשים שונים ברחבי העולם.

פרטים נוספים

gettaxiLogoKesefגט טקסי (GetTaxi) מאפשרים לכם להרוויח עד 1,500 שקלים חדשים בנסיעות על ידי הזמנת חברים לשימוש באפליקציה ובנוסף, לקבל 100 שקלים חדשים באמצעות הזנת קופון.

פרטים נוספים

uberlogoבדומה לגט-טקסי, גם החברה אובר (UBER) מחלקת כסף לנסיעות חינם בישראל. מורידים את האפליקציה של אובר, מקלידים את הקופון בקטגוריית מבצעים ומקבלים 30 שקלים חדשים במתנה לנסיעות. ניתן להזמין חברים אל האפליקציה ולהרוויח 30 שקלים חדשים על כל חבר תזמינו.

פרטים נוספים

moovit

כמעט כולנו מכירים את Moovit כאפליקציית ניווט לתחבורה ציבורית. החברה השיקה שירות חדש בשם Moovit carpool שמשדך בין נהגים לנוסעים ובכך יוצרת מצב של רווח לשני הצדדים. בשיטה זו, ניתן להרוויח כסף כנהגים שמבצעים נסיעה בכל מקרה ליעד מסויים וכנוסעים שימצאו תחליף נוח, מהיר ואולי זול יותר מהתחבורה הציבורית בישראל.

פרטים נוספים

פה לאוזן, שהוקמה בשנת 2007, היא חברה המאפשרת לסוכנים (משווקים) להרוויח כסף מתחום הפרסום באינטרנט. בגדול, פה לאוזן עובדת בשיטת לידים (CPL) - מזמינים גולשים לשמוע הצעות בתחומים שונים, הם התעניינו? אתם מקבלים כסף על הפנייתם (ולא דווקא על מכירת מוצר). 

פרטים נוספים

אתר Adf.ly הוא אתר קיצורי כתובות המאפשר לכם לקבל כתובות מקוצרות ולהרוויח כסף על מספר כניסות להפניות אלו.

פרטים נוספים

חברת Got Friends משלמת כסף על קורות חיים של מועמד שיתקבל לעבודה, בכך תוכלו לעזרו לחברים למצוא עבודה וגם להרוויח כסף! ניתן להרוויח כסף מחברים שנרשמו לאתר דרכם.

פרטים נוספים

קליקות היא רשת חברתית שמשלמת כסף על פעילות חברים שהזמנתם ופעילות שלכם באתר.

טרנדימון הוא סטארט-אפ ישראלי המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות שיתוף תכנים עם החברים שלכם ברשתות חברתיות. ככל שאתם יותר פופלריים - תרוויחו יותר!

הגיע הזמן לעשות כסף מהפייסבוק ומהטוויטר!

פרטים נוספים

לוגו ריפליןאז מה היא ריפלין (Rippln) שכולם מדברים עליה? במאמר זה נבדוק מהי התנועה המכונה ריפלין, האם היא אמיתית ולבסוף נחלק גם הזמנות לרציניים בלבד.

פרטים נוספים