אתרי PTC אתרים שמשלמים לכם כסף על הקלקות ועל צפייה בפרסומות. אתרים אלה בדרך כלל מאפשרים לכם גם להזמין חברים תחתיכם ולהרוויח עליהם אחוזים או כסף. למטה תוכלו למצוא מספר אתרים שסיקרנו ולבחור את האתר שמצא חן בעיניכם.

קיצור כתובות

Shorter הוא אתר חדש המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות קיצור כתובות. באמצעות שימוש באתר שמאפשר לכם לקצר כתובות, תוכלו להרוויח כסף על כל מבקר שרואה את הפרסומת שלכם.

פרטים נוספים

אתר NeoBux הוא אתר חינמי שמאפשר לגולשים להרוויח כסף מצפייה בפרסומות, קניית משתמשים והזמנת חברים. NeoBux נחשב לאתר ה-PTC הכי טוב בשוק כיום. כאשר נכנסתי לבדוק האם NeoBux באמת אמין נדהמתי לגלות שיש משתמש שהרוויח כבר יותר מ-40,000$ ועוד משתמש שהצליח להביא 1000 מופנים וקיבל 100,000 הקלקות מהמופנים (כרגע הוא הרוויח יותר מ-1,000$).

אתר PureCash, הוא אתר PTC חינמי-ישראלי, שמשלם כסף עבור צפייה במייל והקלקה על פרסומות. את הכסף מהודעות המייל, תוכלו לקבל על ידי צפייה ולחיצה על הקישור שנמצא בהודעה, לאחר הלחיצה תועברו לאתר המפרסם ותקבלו על פעולה כסף.

האתר לא פעיל!

פרטים נוספים

שקל 2 הוא אתר PTC חינמי ישראלי בסגנון PureCash המאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות קריאת מיילים, הזמנת חברים וצפייה בפרסומות. מערכת אתר שקל 2 מאוד דומה למערכת של PureCash.

האתר אינו פעיל. 

פרטים נוספים

כסף-קל.נט הוא אתר חינמי ישראלי שמשלם כסף לגולשיו על פעולות שהם מבצעים באתר, כמו: צפייה בפרסומות, הקלקה על פרסומות, קריאת דואר אלקטרוני וכ'ו... בנוסף, ניתן להרוויח כסף באתר כסף-קל גם באמצעות תחרויות מופנים שמתבצעות באתר.

האתר לא פעיל!

פרטים נוספים

אתר באקס (Bux) מאפשר לכם להרוויח כסף באמצעות פעולות שונות: צפייה בפרסומות, ביצוע מטלות והזמנת חברים. הרעיון העומד מאחורי האתר הוא שמפרסמים משלמים לאתר באקס (או תוכניות שותפים) והאתר מעביר למשתמשיו כסף עבור צפיות אלו.

האתר לא פעיל!

פרטים נוספים

WallStream הינו אתר המאפשר לגולשיו להרוויח כסף באמצעות פרסום פוסטים ספציפיים על קיר הפייסבוק שלהם. 

 

האתר לא פעיל!

פרטים נוספים

אתר Oogle הוא אתר חינמי המציע לכם להרוויח כסף על ידי פעילויות שיגרתיות שאתם מבצעים ביום יום כמו: צפייה בפרסומות, קריאת מיילים, פעילות בפייסבוק ועוד.

 

האתר לא פעיל!

פרטים נוספים